Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza Cam Filmi

kvnccelik

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Aracımın camlarını film kaplatmak istiyorum. İstanbul içi nereyi, kimi önerirsiniz?

kıvanç en sağlam camcılar yapıyor mesela carglass gibi firmalar ama sanayilerin civarında bir sürü var film çekenler yani paraya göre ben 15 gün önce ümraniyede yaptırdım 120 lıraya güzel oldu anadolu yakasındaysan tarif verririm

konusu açıldı diye soruyorum bilen arkdaşlara..

bir ara haber kumuştum film serbest olacak diye.. ben de film çektirmek istiyorum ama ilerde polis-tüv uğraşmakta istemiyorum.

yakın zamanda ceza yiyen oldumu bu film işinden..

Benimki ön dahil, kapkara. Şimdilik bolu'da hiç sıkıntı yaşamadım. Şehirler arası seyahatte de yaşamadım.

99hs15.jpg

nlr1c3.jpg

kardeşim üsküdar ahmeti tek geçerim istanbulun yarısı ona yaptırır lumbar marka kullanır ömürlük kullanabilirsin karar verdiğin zaman numarasını verebilirim.:eek:key:

konusu açıldı diye soruyorum bilen arkdaşlara..

bir ara haber kumuştum film serbest olacak diye.. ben de film çektirmek istiyorum ama ilerde polis-tüv uğraşmakta istemiyorum.

yakın zamanda ceza yiyen oldumu bu film işinden..

istanbuldayım hafta sonları sakaryaya gidiyorum gitme anında cezayı yapıştırıyolar söktürene kadar da araca yakalatma çıkarıyolar affetmiolar istanbulda bi sıkıntı çekmedim hiç

kardeşim üsküdar ahmeti tek geçerim istanbulun yarısı ona yaptırır lumbar marka kullanır ömürlük kullanabilirsin karar verdiğin zaman numarasını verebilirim.:eek:key:

Barış ben alabilirmiyim numarasını arkadaşın...

ben de Llumar Ahmet'i düşünüyorum. Hem Üsküdar'dayım yakın olur. Film için de çok açık düşünüyorum. 1 veya 2 numara.. Pek bir problem olmaz sanırım?

Geri
Üst Alt