Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza Cam Filmi

Yaptırmadım tavsiyede etmiyorum güvenlik acısından gece allaha emanet arac kullanırsın görüş sıfır sıfır sıfır

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Ön cam sıkıntı
e62a70ffefc25c268a8b8ad2b69ebed0.jpg

Koyuluğu iyiymiş :) 1 numara yaptırayım ben en güzeli.
Yahu şu ibiza hoş güzel araçta şu kapak janlar yok mu beni deli ediyor. Kim hangi zevk ile bunu yapmış anlamak güç...

benim aslana ön cama 1no, yan ve arka cama 2 no lummar yaptırdım çorluda. arkalar kendinden de koyu olunca biraz daha koyulaştı.
yazın sıcaktan gece de ışıktan koruyo... ön için de hiç sıkıntı çekmedim. güneş ışığını kırsın yeter...

Film yaparken camları söktürüyor musunuz? Ben kapıların sökülmesine pek razı olmadım o yüzden filmleri camları söktürmeden yaptırdım pek istediğim gibi olmadı açıkçası

camlar sökülüyor evet, daha sağlıklı oluyor, ben öyle yaptırdım.

Acikcasi ben 0 aracin camlarini cikarttirmaya pek razi olmadim daha sonra takilmasinda sorun olur diye

Geri
Üst Alt