Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza Cam Filmi

Bende bir aracımı orda yaptırdım..bu isin piri denilebilir..mekanı Zeynep Kamil hastanesi sapagi ile Karacaahmet mezarlığı ana giriş kapısını geçtikten 100 m ılerde sagda..

Bugün Llumar Ahmet ile telefonda görüştüm. Ön cam hariç açık renk film istiyordum. Peşin 250TL dedi.. Nasıl sizce? Araç 2012 Ibiza..

çizilmez amerikan cam filmi 300 tl civarı biliyorum. zieabrt ta uyugalnıyorsa zieabrt da yaptırın derim.

Llumar'dan ömür boyu garantili dedi, fazla da bilmiyorum açıkçası.. Ama Llumar Ahmet'in methini çok duydum.

Bugune kadar butun araclarımı uskudar lummar ahmete yaptırdım hicbir problem yasamadım ısını ıyı bılıyo gonul rahatlıgıyla yaptırabılırsınız :eek:key:

ben de yaptırıcam 1 yada 2 numara memurların durduracağını sanmıyorum ince cam film dikkat cekmiyor o kadar da .. esas soracağım konu oto cam filmi fiyatları nedir ? şimdi gidipte pahalıya patlamak istemem..

Bahçelievlerde 70 TL ye yaptırmıstım 2 numara kampanya fiyatıydı bi sorun yaşamadım

Geri
Üst Alt