Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Ibiza Cam Filmi

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında kvnccelik tarafından paylaşıldı.

1. kvnccelik

kvnccelik SCW Üyesi

71
    6
    8
    Arkadaşlar merhaba,

Aracımın camlarını film kaplatmak istiyorum. İstanbul içi nereyi, kimi önerirsiniz?

2. cuprali

cuprali SCW Üyesi

2.467
    1.712
    113
    kıvanç en sağlam camcılar yapıyor mesela carglass gibi firmalar ama sanayilerin civarında bir sürü var film çekenler yani paraya göre ben 15 gün önce ümraniyede yaptırdım 120 lıraya güzel oldu anadolu yakasındaysan tarif verririm

3. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    konusu açıldı diye soruyorum bilen arkdaşlara..

bir ara haber kumuştum film serbest olacak diye.. ben de film çektirmek istiyorum ama ilerde polis-tüv uğraşmakta istemiyorum.

yakın zamanda ceza yiyen oldumu bu film işinden..

Bunu beğendi. leo54 bunu beğendi.
  4. denizgoktas

denizgoktas SCW Üyesi

763
    703
    93
    Benimki ön dahil, kapkara. Şimdilik bolu'da hiç sıkıntı yaşamadım. Şehirler arası seyahatte de yaşamadım.

5. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    kardeşim üsküdar ahmeti tek geçerim istanbulun yarısı ona yaptırır lumbar marka kullanır ömürlük kullanabilirsin karar verdiğin zaman numarasını verebilirim.:eek:key:

6. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    istanbuldayım hafta sonları sakaryaya gidiyorum gitme anında cezayı yapıştırıyolar söktürene kadar da araca yakalatma çıkarıyolar affetmiolar istanbulda bi sıkıntı çekmedim hiç

7. dmRhn

dmRhn SCW Üyesi

600
    209
    43
    Barış ben alabilirmiyim numarasını arkadaşın...

8. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    kaç numara bu film ya:)

9. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    0535 794 94 94 bugüne kadar 3 aracımıda ona yaptırdım pişman olmassınız genelde herkes tanır zaten :eek:key:

10. kvnccelik

kvnccelik SCW Üyesi

71
    6
    8
    ben de Llumar Ahmet'i düşünüyorum. Hem Üsküdar'dayım yakın olur. Film için de çok açık düşünüyorum. 1 veya 2 numara.. Pek bir problem olmaz sanırım?

Sayfayı Paylaş