• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seat Ibiza Cam Filmi

kvnccelik

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Aracımın camlarını film kaplatmak istiyorum. İstanbul içi nereyi, kimi önerirsiniz?

cuprali

Kayıtlı Üye
kıvanç en sağlam camcılar yapıyor mesela carglass gibi firmalar ama sanayilerin civarında bir sürü var film çekenler yani paraya göre ben 15 gün önce ümraniyede yaptırdım 120 lıraya güzel oldu anadolu yakasındaysan tarif verririm

Ali

Kayıtlı Üye
konusu açıldı diye soruyorum bilen arkdaşlara..

bir ara haber kumuştum film serbest olacak diye.. ben de film çektirmek istiyorum ama ilerde polis-tüv uğraşmakta istemiyorum.

yakın zamanda ceza yiyen oldumu bu film işinden..

denizgoktas

Kayıtlı Üye
Benimki ön dahil, kapkara. Şimdilik bolu'da hiç sıkıntı yaşamadım. Şehirler arası seyahatte de yaşamadım.

Absolut

Kayıtlı Üye
kardeşim üsküdar ahmeti tek geçerim istanbulun yarısı ona yaptırır lumbar marka kullanır ömürlük kullanabilirsin karar verdiğin zaman numarasını verebilirim.:eek:key:

leo54

Kayıtlı Üye
konusu açıldı diye soruyorum bilen arkdaşlara..

bir ara haber kumuştum film serbest olacak diye.. ben de film çektirmek istiyorum ama ilerde polis-tüv uğraşmakta istemiyorum.

yakın zamanda ceza yiyen oldumu bu film işinden..
istanbuldayım hafta sonları sakaryaya gidiyorum gitme anında cezayı yapıştırıyolar söktürene kadar da araca yakalatma çıkarıyolar affetmiolar istanbulda bi sıkıntı çekmedim hiç

dmRhn

Kayıtlı Üye
kardeşim üsküdar ahmeti tek geçerim istanbulun yarısı ona yaptırır lumbar marka kullanır ömürlük kullanabilirsin karar verdiğin zaman numarasını verebilirim.:eek:key:
Barış ben alabilirmiyim numarasını arkadaşın...

kvnccelik

Kayıtlı Üye
ben de Llumar Ahmet'i düşünüyorum. Hem Üsküdar'dayım yakın olur. Film için de çok açık düşünüyorum. 1 veya 2 numara.. Pek bir problem olmaz sanırım?

Üst Alt