Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza bocanegra kapıdan gelen ıslık sesi

ferhatyazıcı

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba;
Aracım 4000 kilometrede,arnavut kaldırımda kapılardan,azda olsa gelen tıkırtı sesini kesmek için kapı ayarı yapıldı serviste.bu kapı ayarından sonra zemin farketmeksizin tüm tıkırtılar kesildi.Fakat otoyolda 160km hızdan sonra sürücü kapısının bittiği yerde yani kemer çıkışının altında bir noktadan ıslık sesi geliyor.parmağımı koyduğumda ses kesiliyor.Bunun nedeni nedir acba?çözümü hakkında fikriniz varmı?

Herkese teşekkürler.
Ali Ferhat Yazıcı

ibizaların genelinde var bu sorun. benim aracımdada yüksek hızlarda rüzgar sesi geliyor ama senin aracında erken başlamış biraz. tekrar servise gidip sorabilirsin.

sizi üyelerimiz kısmında tanımak isteriz öncelikle..

parmagınızı koydugunuz yer neresı ? sesı kesıyorsa bunu yaptıgınızda muhtemel bu parcanın baglantıları ıle alakalıdır

Kapılar üzerinde bir işlem yapılmadı sadece kapı dilinin bulunduğu vidalar sıkıldı.parmağımı koyduğum yer kemerin çıkış yerine doğru kapının bitişi.Bu ses bu kapı ayarından önce yoktu.Ayardan sonra başladı.Acaba ayarları değiştirseler çözülürmü?çok can sıkıcı bir ses çünkü.sıfır araba sonuçta.

Nete çok fazla giremiyorum.bu sorunum için girdim şuandada.en kısa zamanda tanıtacağım.tşkler.

Ali Ferhat Yazıcı

Kapı menteşelerine yağ sıktır geçer daha cok ses gelicek Allah sabır versin :):)

Geri
Üst Alt