Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza Avgo Smart Multimedya

gelsin yorumlarını bekliyoruz hocam başarılı diyorsan bende düşünüyorum almayı.

arkadaşlar ürün geleli baya oldu montajı anca yapabildik iş yoğunluğundan fotoları atıyorum yakında ufakta bi video eklerim.benim baya hoşuma gitti :)1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG
[doublepost=1456110646,1456110159][/doublepost]birde elim değmişken tavan lambalarını değiştirdim ortayı beyaz, okuma lambalarını da kırmızı ufak ledlerle değiştirdim. ledleri T10 şeklinde yaptırdım etrafını da ufak siyah kauçukla sardık çakma ambians aydınlatma yaptım:) baya hoş oldu gece çok güzel vuruyor vitesin üzerine:) okuma lambalarını direk açık bırakıyorum kapıları kitleyince kapatıyor zaten kendisi sağolsun:)5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG

Başarılı olmuş hele tuşların alta taşınması herşeyin elinin altına gelmesi çok iyi
Kullanım ve dokunma hassasiyeti radyo frekans çözümü gibi bilgileri bekleriz

kurye ile elden teslime verildi

arkadaşlar ürün geleli baya oldu montajı anca yapabildik iş yoğunluğundan fotoları atıyorum yakında ufakta bi video eklerim.benim baya hoşuma gitti :)Ekli dosyayı görüntüle 11479 Ekli dosyayı görüntüle 11480 Ekli dosyayı görüntüle 11481 Ekli dosyayı görüntüle 11482
[doublepost=1456110646,1456110159][/doublepost]birde elim değmişken tavan lambalarını değiştirdim ortayı beyaz, okuma lambalarını da kırmızı ufak ledlerle değiştirdim. ledleri T10 şeklinde yaptırdım etrafını da ufak siyah kauçukla sardık çakma ambians aydınlatma yaptım:) baya hoş oldu gece çok güzel vuruyor vitesin üzerine:) okuma lambalarını direk açık bırakıyorum kapıları kitleyince kapatıyor zaten kendisi sağolsun:)Ekli dosyayı görüntüle 11483 Ekli dosyayı görüntüle 11484 Ekli dosyayı görüntüle 11485 Ekli dosyayı görüntüle 11486
Merhaba ben de bu cihazdan takacağım nasıl memnunmusumuz üründen. Ayrıca alttaki tuş grubu ve kabloyu nereden temin ettiniz. Aracım 2013 İbiza St. Esp ve lastik basınç ayarı yok.

Geri
Üst Alt