Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza Arka Yolcular Icin Havalandırma Kanalları

ediperdinc

Kayıtlı Üye
Herkese iyi akşamlar. Bugün cebimden bozuk para düştü. Şoför koltuğunun arkasına yani arka paspasın üzerine düşmüş. Eğilip alırken bir de baktım şoför koltuğunun altında bir boşluk var. Sonra diğer koltuğun altına baktım orada da var. Gittim dijital klimayı açtım. Ayaklara verdim havayı. Elimi o boşluklara tuttuğumda baktım ki oradan hava geliyor. Vay be dedim. Kışın bu, arkadaki yolcular için çok iyi olur. Ayakları üşümez en azından. Güzel bir şey bence.

Çok iyi işte negüzel sıcacık seyahat ederler...

Her araçta derken. .. mesela benim clioda yoktu.
Ciddi misiniz. Hiç reno kullanmadım.
Leon(2001),leon (2012), ibiza(2012), golf(2004), ceed(2012), sportage(2012), civic(1992), civic (2007), polo (2006), punto (2010)..
Bunlar kulladığım ve bildiğim arabalar. Bunların hepsinde vardı. Olmaması daha ilginçmiş

Bugün poloya baktım. Onda da varmış. Hava atacaktım güya. Ford Fiesta da vardır değil mi? Olmasaydı gıcık verecektim arkadasa.

Geri
Üst Alt