Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 6j için kolçak

Valla bence çok iyi. Hatta bugun bi arkadaş aracımı yeni gördü. Kolçakla filan oynadı. anlamadı. cok güzel filan dedi. Dedim ben taktım onu orjinal değil filan dedim. Bence büyük rahatlık. Ayrıca kısa olduğu için, el frenini çekerken kaldırmana gerek kalmıyor. Ben sadece kapagını açıp kapatıyorum. Yukarı kaldırmıyorum. Sallantı yok. Delme yok. Bu fiyata oldukça başarılı.

Ahmet ,firma yetkilisinin ismi selçuk. Boranın veya benim adımı verirsen yardımcı olacaktır. SCW üyelerine 100 tl ye bırakıyor peşinde. İsterseniz kargo yapıyor.

:) çocuk yoldayken kaybettik. Ama olsaydı da aynı olurdu. Araba konusunda oldukça takıntılıyım :)
Allah sizlere uzun ömür versin inşallah en yakın zamanda kucagınıza alırsınız valla benım ufaklık tavanda yuruyor

Hızlı gidersen EBENİ yavaş gidersen BEBENİ görürsün

Allah sizlere uzun ömür versin inşallah en yakın zamanda kucagınıza alırsınız valla benım ufaklık tavanda yuruyor

Hızlı gidersen EBENİ yavaş gidersen BEBENİ görürsün
:) Amin İnşallah.... Herşey Allahtan

Tavanda yürümesi fenaymış.... :) yapacak birşey yok ama... :)

kolçak güzel olmuş, iyi günlerde kullan, içide kullanışlımı?

bende küllüğün içini doluruyorum, nede olsa arababa sigara içmek yasak, kendimde kullanmıyaorum problem yok, kumbaralık oldu küllük :)

güle güle kullanın aracınızı ve kolcağınızı...seatın her haline bayılıyorum

Geri
Üst Alt