Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 6j için kolçak

orjinal gibi durmayacağı olmayacağı aşikar. ancak orjinal kolçak serviste 483 lira. sen o kolçak için girişimde bulunsan, yapsalar yapsalar 450 yaparlar. 30 lira içinde birilerinden girişimde bulunması için beklemeye gerek yok hocam. en guzeli git al taktir. he girisim sonucu orj. kolcagi 300'e felan verirlerse benim adımıda yazın listeye

300 veren 400 te verir burda amaç liste oluşturmak,herkesin faydalanmasını sağlamak.Ben MBU İzmir'den 450 fiyat aldım.Acelem yok diye taktırmadım.Yurt dışındaki fiyatlarına da bakmak lazım.

400'ü veren de neden 450 vermesin değil mi? Başlat hocam listeyi... Mbu ya da başka servis farketmez uygun olsun insanlara.

bora resimlerde farkettim de bu boyunluğu nerden aldın. bende alacam da.

300 veren 400 te verir burda amaç liste oluşturmak,herkesin faydalanmasını sağlamak.Ben MBU İzmir'den 450 fiyat aldım.Acelem yok diye taktırmadım.Yurt dışındaki fiyatlarına da bakmak lazım.
Valla ben veremem... 300 derlerse ok.... Ayrıca 400 serviste bulma sansın yok... SCW üyeleri ve kendim için aradım servisi,10 tane alım yapsan bile 470 tl diyorlar...

@bora55 güzel olmuş fiyatta uygun bende düşünüyorum almayı

Geri
Üst Alt