Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 6j için kolçak

Ben bi araca takayım iş çıkışı. Nasıl oluyor ona göre sipariş verirsin hocam.
Sipariş vereceğin zamanda ismimi ver tabi. Böyle böyle konuşmuştuk diye.

ok dir. araç resimlerini bekliyoruz. Belki almak isteyende çıkar... Hava kararmadan çeksen güzel olur aslında :)

İş çıkışı foto çekerim. Şimdi otoparka gitsem , daha otoparka giderken binanın içinde kutunun içinde ne var diye bin tane soru sorarlar ya da arabanın içinde acaba ne yapıyorum diye meraklı meraklı bakarlar :D

Montaj ederken de foto alabilirmiyiz? :) Nasıl montaj yapılıyor diye?

hocam montajlık birşey yok bardaklık kısmına geçmeli. direk oraya oturuyor.
foto yukleyecem ama dosya boyutu buyuk diyor. dosya kucultme programi bakyorum telefon icin

bence orjinali gibisi yok.Eğer orjinali için bir girişilim yapılrsa listeye benide yazın.

bence orjinali gibisi yok.Eğer orjinali için bir girişilim yapılrsa listeye benide yazın.

orjinal gibi durmayacağı olmayacağı aşikar. ancak orjinal kolçak serviste 483 lira. sen o kolçak için girişimde bulunsan, yapsalar yapsalar 450 yaparlar. 30 lira içinde birilerinden girişimde bulunması için beklemeye gerek yok hocam. en guzeli git al taktir. he girisim sonucu orj. kolcagi 300'e felan verirlerse benim adımıda yazın listeye

Geri
Üst Alt