Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 2016 reference fonksiyonel direksiyon

Murrtiplayer

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2016 model referance paket ibizam var. Daha alalı 3 4 ay oldu. Aldığımdan beri direksiyonda çok fazla soyulma var. Kapatmayı düşündüm fakat aklıma bir soru takıldı. Leon ya da ibizanın fonksiyonel direksiyonunu alsam kendi aracımın airbagini takıp tuşları aktif olarak kullanabilir miyim multimediada ve de farklı işlevlerde. Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Arkadaşlar 2016 model referance paket ibizam var. Daha alalı 3 4 ay oldu. Aldığımdan beri direksiyonda çok fazla soyulma var. Kapatmayı düşündüm fakat aklıma bir soru takıldı. Leon ya da ibizanın fonksiyonel direksiyonunu alsam kendi aracımın airbagini takıp tuşları aktif olarak kullanabilir miyim multimediada ve de farklı işlevlerde. Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Direksiyon da bulunan tuş sayıları aynı ise evet kullanılabilir ama airbag yeni direksiyona göre olmasıngerekiyor ibizaların farklı sanırım
Bu tuşların çalışma durumu direksiyon göbeğinde olan çanak kısımda kablo bağlantısı ile ilgili oluyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Şuan ki direksiyonda tuş yok hiç. Göbekte yinede bağlantı kablosu olup olmadığını bilmiyorum :(

Şuan ki direksiyonda tuş yok hiç. Göbekte yinede bağlantı kablosu olup olmadığını bilmiyorum :(

Onu kontrol ettirmeniz gerekecek eğer kablo yok ise bağlantı yapılıyor o kısıma ince şerit kablo sarılıyor bu işlemi yapacak elektrikçi bulmanız gerekir yada servisten çanak almanız gerekir o zaman direk bağlantı olur ama kodlama isteye bilir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Muhtemelen olmamistir ustadim. Cunku direksiyon degisince uygun modulde takilmasi gerekiyor diye biliyorum. Airbag, direksiyon, modul vs derken astari yuzunu gecer.. bir ihtimal direksiyon sargisini da degismesi gerekebilir. Sargidaki pin sayisina bakmak lazim.

Geri
Üst Alt