Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat İbiza 2015 Style Klimadan gelen sese çözüm bulamıyorum

Konu, 'İbiza' kısmında director_85 tarafından paylaşıldı.

1. director_85

director_85 SCW Üyesi

7
    7
    3
    Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar. aracımda bazen hiç olmamakla beraber bazende özellikle 26 derecenin altını seçtiğimde baya fan sesi geliyor. ve gaza basmayla orantılı ses artıp azalıyor. ilk servise gittiğimde belirttim dedikleri bir sıkıntı yok baktık. ama bariz şekilde var. bu problemi yaşayan varmı aranızda? çözüm bulabildinizmi?

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    civatası gevşeyen bi yanı olabilir gazı bastıkca ses artar.rulman sesidir o bosch kar servisi var acity avm sokağında...baktırıver

Bunu beğendi. director_85 bunu beğendi.
  3. director_85

director_85 SCW Üyesi

7
    7
    3
    cevap için çok teşekkür ederim. kendini tanıtma kısmında nereden olduğumu atladım sanırım. hemen profilimi güncellemeliyim :) ankaradayım malesef. ama dediğiniz şeyi not edip hemen garantiye götürücem :)

4. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    garantili mi pardon..garantilise servis bakar...gaz bastıkca artan ses ise rulman sesi ama nerenın rulmanı...tahmınım klima radyatorun fanı rulmanı dağılmıştır,dağılmak üzeredir,pervane göbeği bozuktur vs :)
    klimayı açıp durduk yere ses cıkarmıyo mu test etsinler...

5. director_85

director_85 SCW Üyesi

7
    7
    3
    ben ilk aldığımdan beri bu ses vardı. ilk 15.000 bakımında şikayetlerimi sordular anlattım. arabayı çalıştırdı eleman gaza bastı klimayı çalıştırdı falan ve dediki ses yok. dedim evet zaten her zaman yok. arada bir geliyor ses. arkadaşlar duymadıkları görmedikleri bir probleme nasıl müdahale edebilirler ki ama ben yine de not aldım bakacaklar dedi. bakımdan çıkınca baktık bir problem yok dediler. şimdi havalar ısınmaya başlayınca soğuk kısmı daha çok kullanır oldum ve yeniden bu sesi duymaya başladım malesef...

6. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    rulman bu mekanık aksam bozulabilir.yeni araba diye bozılmıcak diye bı kaide yok.illaki bişisi cıkar.kaputu açın sesi dinleyin.muhtemelen fan sesi fanda arayın

7. director_85

director_85 SCW Üyesi

7
    7
    3
    Çok teşekkür ederim :)

8. kirlisakal

5.965
    5.238
    113
    oto klimacıları sesden daha ii anlar...başkent oto klimacısı var aracı elletirmeden sesin nerden geldiğini öğrenirsek garantıden değiştirirsiniz...ben tşk ederim..takipteyim sonucu belirtirsiniz

9. director_85

director_85 SCW Üyesi

7
    7
    3
    en kısa sürede :)
    En Kısa Sürede :)

10. Alcn

Alcn SCW Üyesi

60
    21
    8
    2015 ibizamdada aynı ses muhtemelen kronik gıcırtı gibi bisey rahatsız ediyor müzik açıkken duyulmuyor da psikolojik olarak rahatsız ediyo insanı

Mobil sürüm kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş