Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 2015 Sport Tourer USB Problemi!

spekulatif

Kayıtlı Üye
uzun zamandır seat kullanıyorum. daha önceki araçlarımda seattı. şimdi problemim şu. seat ibizaya usb'den muzik dinlemek istiyorum fakat sözde full+full araçta usb girişi yok. normal teyp olmuyor. dvd v.s de olmuyor. illa track muzik.

biri bana usb den müzik dinleyebileceğim bir yol önersin. bugun gittim şu navigasyan v.s için oda mübarek çok pahalı. adamlar müzik dinlemesinler diye her yolu yapmışlar. tamam radyosu var, cd si ve aux girişi var. aux girişi için bluetooth aldım ama oda bir yere kadar can sıkıyor. telefondan şarkı seç seç nereye kadar.

Çevirici aparatlar var hocam, teybin arkasından çıkış alıp aux usb ye paralel bağlanabiliyor. ama ucuz bir çözüm değil. double teyp daha mantıklı.

Geri
Üst Alt