Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza 2015 1.4 tdi almalimiyim

hakan84

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese selam arkadaslar
Yaklasik 6 ay once aracimi sattim.
Ve yeni bir arac alma arifesindeyim kismetse.
Bundan onceki 2 aracimda sifir km 2009 ve 2011 model Hyundai getz 1.5 crdi idi
Ve uzun zaman Hyundaiclubtr.de guzel zaman gecirdim.
Simdi yeni kasa i20 crdi 1.4 90hp jump
Ve seat ibiza 1.4 tdi 90 reference
Modeli arasinda kaldim.
Hyundai iyi bildigim ve memnun kaldim bir marka. fakat artik degisik bir marka araca gecis yapmayı istiyorum
Fakat seat ibiza hakkinda pek bir bilgim yok.
Bu konuda desteklerlerinizi rica ediyorum.
Bu arac sizce nasıldir.
Piyasası. servis memnunuyeti ve yedek parça konusunda biraz beni aydinlata bilirmisiniz.
Tesekkurler.
[doublepost=1446917667,1446837543][/doublepost]Hic fikri olan yokmu

merhaba abı bundan 2,5 ay once bende astra j mı yoksa ww golfmu derken kendımı dogus otoda seat bakarken buldum :) Seat leon dedım alırım dedım ama bı baktım kı ıbıza 1,2 tsı alıp cıkmısım :) ben ıbızamdan memnunum tabı motor secenek farkımız var ama benım kendı sahsı fıkrım alabılırsın.. makyaj yedıkten sonra ıbıza nın ww golf ten hıc bı farkı kalmamıs hem motor gucu hem surus keyfı ıc donanım gaza yuklendıgı tepkıme vs vs say say bıtıremem bence gıt bı seat showrumuna bın gör hata yapmazsın..
Seat Ayrı bı yasam alanı ayrı bı tarz ıns yardımım dokunur ıyı formlar..
;)

Teşekkür ederim kardesim.
Yarin son kez bidaha bakicam.
Gaziosmanpaşa ayguv otoya ona gore kararimi vericem ins.

Hayırlısı olsun sonuc olarak secım senın abı senı ıfade etmelı aracın kafana yatmalı Rabbim Gönlüne Göre versin..

hakkınızda hayırlısı olsun. ama donanım olarak baz paketler belki sizi üzebilir.
ref yada jump baz paket olduğundan bazı eksikleri var. tabi bu bana göre bazen vazgeçilmez eksikler. 50 bin üstü sıfır B segment alacağıma 1 yaşında temiz az kullanılmış c segment bi araç alırdım. tabi bu şahsi fikrim. üzerine biraz koymak gerekebilir.

Geri
Üst Alt