Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 2011 mercekli far

Çift duylu tek farlarda led lerin en büyük sorunu led yerine xenon ya da bi xenon a geçin bence

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tip gine aracınıza uyumlu olan h7 olmalı h3 te uzunlarınız olmalı ya osram Philips ya da general tercih ediniz hem uzun vadeli olur hemde güvenilir markalar ve lütfen sadece İLKER bey e gerek yok

Tip gine aracınıza uyumlu olan h7 olmalı h3 te uzunlarınız olmalı ya osram Philips ya da general tercih ediniz hem uzun vadeli olur hemde güvenilir markalar ve lütfen sadece İLKER bey e gerek yok

H7 ve h3 ayni anda nasil takilacak ki mercegin arkasinda tek bi ampul girisi var ben mi yanlis biliyorum?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaslar yeni led aldim h7 ama uzunlari hic iyi gostermiyor sorun ne olablr farlari yeni temizlettim uzun kisa ayni ledden oluyor ama performansi vok kotu ledler iyi ve kaliteli normal sartlarda ne yapabilirim bunun icin?

Burda h7 demişsiniz h7 tek duydur yanı kısa olarak h7 koyulduysa uzun icin bi ampul tipine daha ihtiyaç duyulacaktır arka stoplarda fren ve stop ayni ampülde oluyor çift duylu ampul olarak isteriz hatta alacağımız zaman onun gibi düşünebilirsiniz aracınızın h7 olduğundan eminmisiniz ?

Geri
Üst Alt