Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 2010 tavan folyo kaplama

bence kaplatıp hevesini almakta fayda var.. :)

kaplatırsın hevesını alır sökturursun sonrada sana kalmış.İstanbulda artık bır cok yer var bu işi yapan.Her yıkama dukkanı acan, her folyo işiyle ugrasan kaplama yapıyor.

maslak oto sanayinde kaplamacılar var forum genelde oraya yaptırıyor bende oraya yaptırdım 250 TL civarı bi maliyeti var. firma ismi yasak pm atıyorum.

güzel olmuş inşallah ruhsata işletmişsindir birde folyodan önce kapı kollarıyla aynaları halletseydin :D

ruhsata işletmeye gerek yok dediler ama şüpheye düşürdün beni, gerçekten işletmek gerekiyormu?

aracın belli bir yüzde oranına göre ruhsata işletilmesi gerekiyor diye biliyorum
kerem (apache) bana öyle demişti

geçen gün yine senin gibi beyaz bir ibiza sahibi hem ceza yedi hemde muayeneyi tekrar yaptırdı ruhsata işletti felan baya uğraştı anlıyacağın bence polise yakalanmadan ruhsata işlet...

Geri
Üst Alt