Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza 2009 - 2010 Arıyorum....

dmRhn

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Şu sıralar ilk arabamı almak üzere atağa geçmiş durumdayım, hayalim deki araba olan Seat Ibiza yada Seat Leon ( ki Leon fiyatları gerçekten uçuk 2006 bile olsa ) satışını yapmayı düşünen arkadaşlar aşağıda ki şartlar uygun yada uygun değil yani benim bütçem ve arayışım bu eğer düşünürlerse tekliflerini beklerim açıkcası.
Sizlerden tek ricam arabanın hasarı nedir ne değildir dürüst bir şekilde söyleyebilecek arkadaşlardan mesaj bekliyorum, şuana kadar kaç adet araba sorguladım hiç 10.000TL 'den aşağısını görmedim. Burada konu açmamın sebebi ise ( forumda daha yeniyim o yüzden yanlış bir şey söylersem affola ) anladığım kadarıyla burada herkes birbiri ile samimi ve yüzyüze gelen insanlar bu yüzden de sıcak kanlı insanlar yani dürüst olacaklarına inanabileceğim kişileri görüyorum...
Aşağıda belli başlı şartları yazıyorum bütçeme kadar hemde üç aşa beş yukarı ( bütçem hariç ) olsada kabulümdür. Teşekkürler.

Arabanın Modeli : 2009 ve Üzeri
Marka : Ibiza
Km. : 120.000 'e kadar yolu var
Motor : 1.4
Yakıt : Benzin & LPG & Dizel Hepsi Geçerli
Bütçem : 21,000TL Max.

Bu şekilde birşeyler arıyorum, ha bende ki para bu kadar diye pazarlık yapmayacak değilim :) Pazarlık sünnettir...

21.000 tl ye 2009 ve üzeri bulmak çok zor...Ya bütceyi zorlayın biraz daha,ya da model yılını düşün...

21.000 tl ye 2009 ve üzeri bulmak çok zor...Ya bütceyi zorlayın biraz daha,ya da model yılını düşün...
Bu cevabı alacağımı biliyordum :) Evet bende farkındayım, bütçenin düşük olduğuna dair belki acil satan birisi çıkabilir diye düşünerek yazdım zaten. Ben çünkü aracı direk nakit parayla hazırım almaya.

1.2 ya da 1.4 referance.. Şansınız varsa donanımlısını bulabilirsiniz belki :)

Benim aracın ilanını verdim size az önce, benimkini alın diye demiyorum ama bence bir önceki kasaya yönelin. Elinizdeki paraya çok daha temiz donanımlı kazasız araç bulabilirsiniz.. Sırf yeni kasa diye bindiğinizden tad alamamanızdan iyidir :)

Mesela ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-ogretmenden-tertemiz-seat-ibiza-95731788/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...bo-dizel-seat-ibiza-107-000-km-75900206/detay

Teşekkürler Birkan :) Yok haklısın zaten, fakat işte ilk göz ağrımız olacak ve seat olacak bu yüzden biraz özen gösteriyorum birde iyi bir şeyler olsun istiyorum. Belirttiğim kasanın temiz birşeyini bulana kadar uğraşıp dururum açıkcası :D En kötü ihtimalle sağlam bir pazarlığa girerek 23Binliralık arabayı pazarlıkla 22 'e düşürüp 21'ini peşin verip kalan binlirayı da bir şekilde taksitlendirip ödemeyi yada kredi kartından çektirip taksitlendirmeyi planlıyorum :D aslında doğru ya kredi kartımda 2binliralık limit var binlirasını çektirip aylık yüzlira ile taksitlendirsem bana yeterli :D

Geri
Üst Alt