Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat Ibiza 2008+ iç Kapı Kolu

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında dmRhn tarafından paylaşıldı.

1. dmRhn

dmRhn SCW Üyesi

600
    209
    43
    Arabayı ilk aldığım şoför tarafının iç kapı kolunun yarısı kırık olarak almıştım :D bir süre idare ederiz dedik ve o şekilde kullanmaya devam ettim. Dünde bir sinirle asılınca kapı koluna, kalan parçada elimde kaldı :D:D:D:D:D Arabayı en son servise Kayadibi 'ne bıraktığımda sordum 80TL dedi Kayadibi, yani alt üstü kapı kolu bu kadar olur mu diye merak ettim sizlere danışmak istedim. Bunu yedek parçacıdan temin etmek daha mantıklı değil mi aceba? Eğer daha mantıklıysa tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı arkadaşlar?

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Benim tanıdığım bildiğim yerler var ama bu iç aksam olduğu için sanıyorum servisten başka yerde zor bulursun ama parça kodu varsa ve öğrenebilirsen bende araştırırım:eek:key:

3. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Tabi fiyat araştırması yapmak gerekir ama 80 tl de iyi fiyatmış 98 opelinkini biz 70 tl ye almıştık

Bunu beğendi. dmRhn bunu beğendi.
  4. dmRhn

dmRhn SCW Üyesi

600
    209
    43
    Evet abi bakıcam bakalım...

5. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Doğuşta tanıdığın varsa,pert olan arabanın birinden söküp kırık parçayı pert olan araca çaktırmadan tak gitsin.. :)

6. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    sezgin sende az değilsin he çıkmacıdan 25 liraya almak varken verdiğin akıla bak puhahapuhahapuhaha

7. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Cikmaci Oto2000 e bakmanı öneririm Demirhancım..

8. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Abi bulmak zordur bu parçayı,o açıdan dedim...:DYoksa 25 tl para için uğraşmaya değmez tabi.. :)

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Oraya sordum ben yokmuş:eek:key:

Duvi ve dmRhn bunu beğendi.
  10. dmRhn

dmRhn SCW Üyesi

600
    209
    43
    Sağol Ulvi abi, ama Selçuk abinin dediği gibi yokmuş bende sordum :( işimiz servise kaldı gibi duruyor.

Sen bitanesin ussttaaaaa...

:eek:key:yiğidin hakkını vermek lazım, haklısın abi...
    Sezgin onunla uğraşılmaz :D Yalnız dediğin gibi harbiden zor parça herhalde en son dayanamayıp servisten halledicem gibi duruyor...

Sayfayı Paylaş