Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza 2008+ iç Kapı Kolu

dmRhn

Kayıtlı Üye
Arabayı ilk aldığım şoför tarafının iç kapı kolunun yarısı kırık olarak almıştım :D bir süre idare ederiz dedik ve o şekilde kullanmaya devam ettim. Dünde bir sinirle asılınca kapı koluna, kalan parçada elimde kaldı :D:D:D:D:D Arabayı en son servise Kayadibi 'ne bıraktığımda sordum 80TL dedi Kayadibi, yani alt üstü kapı kolu bu kadar olur mu diye merak ettim sizlere danışmak istedim. Bunu yedek parçacıdan temin etmek daha mantıklı değil mi aceba? Eğer daha mantıklıysa tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı arkadaşlar?

Benim tanıdığım bildiğim yerler var ama bu iç aksam olduğu için sanıyorum servisten başka yerde zor bulursun ama parça kodu varsa ve öğrenebilirsen bende araştırırım:eek:key:

Tabi fiyat araştırması yapmak gerekir ama 80 tl de iyi fiyatmış 98 opelinkini biz 70 tl ye almıştık

Doğuşta tanıdığın varsa,pert olan arabanın birinden söküp kırık parçayı pert olan araca çaktırmadan tak gitsin.. :)

sezgin sende az değilsin he çıkmacıdan 25 liraya almak varken verdiğin akıla bak puhahapuhahapuhaha

Arabayı ilk aldığım şoför tarafının iç kapı kolunun yarısı kırık olarak almıştım :D bir süre idare ederiz dedik ve o şekilde kullanmaya devam ettim. Dünde bir sinirle asılınca kapı koluna, kalan parçada elimde kaldı :D:D:D:D:D Arabayı en son servise Kayadibi 'ne bıraktığımda sordum 80TL dedi Kayadibi, yani alt üstü kapı kolu bu kadar olur mu diye merak ettim sizlere danışmak istedim. Bunu yedek parçacıdan temin etmek daha mantıklı değil mi aceba? Eğer daha mantıklıysa tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı arkadaşlar?

Cikmaci Oto2000 e bakmanı öneririm Demirhancım..

Cikmaci Oto2000 e bakmanı öneririm Demirhancım..

Sağol Ulvi abi, ama Selçuk abinin dediği gibi yokmuş bende sordum :( işimiz servise kaldı gibi duruyor.

Oraya sordum ben yokmuş:eek:key:

Sen bitanesin ussttaaaaa...

sezgin sende az değilsin he çıkmacıdan 25 liraya almak varken verdiğin akıla bak puhahapuhahapuhaha
:eek:key:yiğidin hakkını vermek lazım, haklısın abi...
Doğuşta tanıdığın varsa,pert olan arabanın birinden söküp kırık parçayı pert olan araca çaktırmadan tak gitsin.. :)

Abi bulmak zordur bu parçayı,o açıdan dedim...:DYoksa 25 tl para için uğraşmaya değmez tabi.. :)
Sezgin onunla uğraşılmaz :D Yalnız dediğin gibi harbiden zor parça herhalde en son dayanamayıp servisten halledicem gibi duruyor...

Geri
Üst Alt