Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 2007 (6L) için coilover

4rd4

Kayıtlı Üye
2007 model seat ibiza için 0 yada 2. el coilover arıyorum. Ankarada satan bulabılecegım bır yer varmıdır yoksa yurtdısından mı getırtmek gerekır. Bılgısı olan varsa sevınırım.

kimse coilover kullanmıyormu forumda? bılgısı olan yokmu arkadaslar? ıkıncı el yada 0 coıl yada ankarada aracı basacak guvenılır bır amortısorcu de olur lutfen bılgısı olan yazarsa sevınırım..

sadece yay bunlar:) suan ztn 5cm yay var aracta ama az bısey daha basmak ıstıyorum coıl bulmak cok zor anca ebay falan onlarda yumusaklık ayarlı degıl cok sert olurmus arac. soguk press falan da ne kadar guvenılır bılınmez

Soğuk pres ben clio yapmistim fazla rahatsiz etmedi beni

mobil

Selamlar

Öncelikle 2007 model seat ibiza kasa numarasi 6l olmamasi gerek diye düşünüyorum ?

Eğer ki linklerde baktığınız coiller sizin araca uyuyor ise 6k kasa coillerde aynısı haberiniz olsun ve bu halde polo ilede ayni demektir bu işi yapmak illede istiyorsan 375 euroya sıfır olarak araciniza coilower getirebilir .

Selamlar

Öncelikle 2007 model seat ibiza kasa numarasi 6l olmamasi gerek diye düşünüyorum ?

Eğer ki linklerde baktığınız coiller sizin araca uyuyor ise 6k kasa coillerde aynısı haberiniz olsun ve bu halde polo ilede ayni demektir bu işi yapmak illede istiyorsan 375 euroya sıfır olarak araciniza coilower getirebilir .

valla acıkcası google dan 6l yazdıgımda benım kasa cıkıyor ama 2007 model seat ıbıza 6k mı 6l mı tam kesın nerden ogrenırım bılmıyorum. arac benzınlı 1.4. 375 euro olan coıl ne marka pekı bırde yumusaklık ayarı olmıcaktır muhtemelen konfor baya bı dusucektır.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Soğuk pres ben clio yapmistim fazla rahatsiz etmedi beni

mobil

soguk press onlere mı arkalaramı yaptırdınız acaba?

valla acıkcası google dan 6l yazdıgımda benım kasa cıkıyor ama 2007 model seat ıbıza 6k mı 6l mı tam kesın nerden ogrenırım bılmıyorum. arac benzınlı 1.4. 375 euro olan coıl ne marka pekı bırde yumusaklık ayarı olmıcaktır muhtemelen konfor baya bı dusucektır.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -,

4 tekere yaptırdım müdür colini yerini tutmaz ama fazla sıkıtı yaşamadım hondam da koli vardı o ayrı güzeldi

• Beğen
Reaksiyonlar: 4rd4
Geri
Üst Alt