Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 2006 model multimedya tavsiyesi

Serkanseyko

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracım için tavsiye istiyorum hangi sistemi kullnmalıyım

Merhabalar zevkler renkler tartışılmaz, bu yüzden modeli kendiniz seçebilirsiniz. Bizim araçlar da 7" e kadar uyuyor. Ben Sony XAV-W1 kullanıyorum.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nedir fiyatları birde klima sorunum çıktı gazi falan Full ama klima çalışmıyor bildiğin kalorifer gibi klimayı açmak için bi AC tuşu falan mı var benim bilmediğim

Nedir fiyatları birde klima sorunum çıktı gazi falan Full ama klima çalışmıyor bildiğin kalorifer gibi klimayı açmak için bi AC tuşu falan mı var benim bilmediğim
Marka modele göre fiyatları değişiyor. 500-600 TL den başlıyor. Klima ile ilgili herhangi bir sorun yok. O alanla ilgisi de yok. Klima ekranının sağ alt köşesinde ECON yazıyor ise fan modunda dır. ECON tuşuna basınca yazı silinir ve klima moduna geçer.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt