Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 180000 km triger değişimi...

Kararsız kaldım hangisini seçmem konusunda araci da yeni aldım geçmişini bilmiyorum hiç yetkili veya bosch servis mantıklı geliyor en azindan bütün parça kontrolü yapılır tanımış olurum diye

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Bosch serviste Bosch ürün mü kullaniyorlar ?

Aracımın kmsi 180445 oldu. Daha önce bahsettiğim gibi ilk defa triger seti değişecekti. Parçaları parçacıdan ina triger sk devirdaim contitech v kayışı ve kaliteli antifirz vs aldım. Bakımı Ankarada İstanbul yolu üzerinde Öz-Er otomotivde yaptırdım. Özgür ve Eren usta iki ortak işletmekte ve eski Doğuş personelleri. yanında çalışan çırakları bile işin ehli. Gayet güzel bir şekilde bakım yaptılar. Özel bir istekte bulunmadan istisnasız bakıma gelen her aracı detaylı inceleyerek sadece gerekli değişmesi gerekenleri söylüyorlar. Bazı eksik gördükleri yerleri siz istemeseniz bile kendileri düzeltip tamamlıyorlar. Motor temizliği/yıkaması yapıyorlar. Randevu alarak giderseniz daha iyi olur ancak randevusuz da yardımcı oluyorlar. Ankara'daki herkese tavsiye ederim. Fiyatları da çok uygun güler yüzlü ve naziklerdi.

Özetle 180bin kmyi bekledim ama devirdaimi de en iyi kalite olduğu iddia edilen parçayı aldım.

İsteyenler için eren ustanın teli 05349307489

Geri
Üst Alt