Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 1.4 Yakıt Tüketimi

selamün aleyküm arkadaşlar 2 hafta önce 2012 model 34binde seat ibiza 1.4 referance model seat ibiza aldım sürüşüme ve testlerime göre çok yakıyor. 100 tllik benzin aldım 150 km gitti acaba arabada mı sorun var yoksa normalde araç bu kadarmı yakıyor servise götürmem gerekiyo mu ve aracın neyi bozuk olabilir
150 tl lik benzin ile ankarada sehir içi460 ile 500 km arası yol yapıyorum 3 aydır hep 150 tl alıyorum.farklı yakıt firmalarından benzin al dene.opet in benzini ile 460 km shell in benzini ile 430 km tp nin benzini ilede bu ay 500 km yol yaptım trafiksiz yolda dur kalk yapmıyorum 1.4 Tsi benim aracım sakin kullanımda bu sekilde yakıyor.agresif kullanırsam 350 km de 150 tl yi bitiriyorum :D o yüzden devirli ve sakin kullanmakta fayda var.

1.4 atmo benzine zam gelmeden önce 33krş şehirlerarası 50krş şehiriçi...
zamdan sonra şuan 37krş şehirlerarası 54krş şehiriçi...

Geri
Üst Alt