Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 1.4 style Delwechs uyarısı hk.

aracını alalı 1 yıl geçmiş ve 15 bn km yi geçmemişsin aracını bakıma götürmen gerek araç ya 15 binkm bakımına gider yada 1 yıl işte tüm mesele bu imiş. ben açmıştım konuyu ben kaptayım

dostum merhaba dün itibari ile paylaşmış olduğun hata benim aracımdada oluştu. arabayı 25 nisan 2015 de aldım henüz 10.900km de bu hata senin aracında hala devam edıyormu veya hatayı halletiysen nasıl oldu çözüm yolunu bizler ile paylaşırsan çok sevinirim.
[doublepost=1461152388,1461152357][/doublepost]dostum merhaba dün itibari ile paylaşmış olduğun hata benim aracımdada oluştu. arabayı 25 nisan 2015 de aldım henüz 10.900km de bu hata senin aracında hala devam edıyormu veya hatayı halletiysen nasıl oldu çözüm yolunu bizler ile paylaşırsan çok sevinirim.

@PaMiR 1 yıl olmuş aracını alalı servis zamanın gelmiş.

BU SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN VARMI ? Benim arac da aynı hata yı veriyor ?

Geri
Üst Alt