Seat Ibiza 1.4 Signo Hakkında Genel Bilgi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seat Ibiza 1.4 Signo Hakkında Genel Bilgi

Tamercn

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar, ben 2004 model ibiza 1.4 Signo 75 beygirlik olan araçtan almayı düşünüyorum genel olarak bilgi verebilir misiniz araçta kronik bir sıkıntı var mı çekişi nasıldır rampada tıkanma çekmeme gibi birşey yapar mı biraz 75 beygir olmasından çekiniyorum açıkcası genel bi bilgi verirseniz sevinirim :)

berkinmetin

Kayıtlı Üye
Arkadaşım 1.2 tdi 75lik polo aldı 2 ay geçti geri sattı çekiş ve konforu beğenmedi yeni kasaydı signo 1.4 tsi ise bence iyidir de dizel ı belki isteginin altında kalabilir

Tamercn

Kayıtlı Üye
araç dizel değil benzinli oradan bir + sı olduğunu düşünüyorum bende, teşekkür ederim.

cemseaşkt

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kayıtlı Üye
Araba senin için tutkuysa aşk'sa arabanı park edip giderken sürekli arabana bakıyorsan yolda giderken bir mağazanın vitrinine yansımasıni seyrediyorsan ve bu seni gülümsetiyorsa 1.4 motorunla 1.8T motora sellektor yapıyorsan motorun seninle konuşmaya başladığını düşünüyorsan %99 SEAT sahibisin SEAT bir aşk çocuğudur .diğerleri ise araba . SEAT ise bir makine.!

ogz

Kayıtlı Üye
Eski aracim 1.3 multijet punto idi 75 hp 75hp ler elbette yokuşta seni hareket ettiriryor birde sen 1.4 motor düşünüyorsun hayli hayli kaldirir hee nedir tek benim sorunum suydu Araç doluyken4 5 kisi yokuşta el freni desteği gerekiyordu