Seat İBİZA 1.4 Signo - ANKARA | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Seat İBİZA 1.4 Signo - ANKARA

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında buracle tarafından paylaşıldı.

1. buracle

buracle
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Merhabalar , yaklaşık 1 ay önce sizlerden fikir almak için üye olduğumda da gördüğüm üzere bütçeme en uygun aracın 1.4 signo olduğunu gördüm.
    02.10.2013 Tarihinde kavuştuğum seatımdan şuana kadar çok memnunum. Umarım o da benden şikayetçi değildir. İbiza dan önce bende 2005 Getz 1.5 CRDI vardı ilk arabamdı o , getz e ihanet etmek istemem ama şimdi düşündüğümde getz akülü araba gibi geliyor yaşattığı his böyle idi.
    Aracı 19.250 tl ye aldım. Araçta hiç değişen ve boyanan parça çizik çarık vuruk hiç bir kısmı yok. Araştırmalarım sonucu 1500 tl ye Lovato OBD kit simit tank lpg taktırdım ibizama. Ufak tefek masraflarıyla 21.000 e geldi araç kimilerine pahalı gelebilir ama araç gerçekten ilk gün performansında kaporta ve motor olarak. İç döşemeleride aynı temizlikte. Sadece vites körüğünde problem var. Ama 3.000 rpm den sonra gelen o ince egzos sesinin verdiği his o yol tutuş hissi o öz güven mükemmel. ( GETZ den inmiş biri olarak söylüyorum :)

Bugün ilk resimlerimi telefon ile çektim buyrun arkadaşlar yorumlarınız ve görüşleriniz çok önemli.

[​IMG][​IMG]

Bunu beğendi. 5 kişi bunu beğendi.
  2. semihs

semihs
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Maşallah, araç çok güzel.. Ben'de ariyorum bütçeme uygun bir araç bulamadım.. Bayramdan sonraya kaldı :) Allah bizede nasip eder umarım..

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. eneSene

eneSene
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    300
    Ödül Puanları:
    83
    Hayırlı uğurlu olsun. Rabbim kaza bela göstermesin. Açık hava filtresi ile kullanın, ondan sonra düşüncelerinizi alalım. ;)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. atay78

atay78
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.241
    Ödül Puanları:
    113
    yakıyor hocam cok hosuma gttı aracınız kazasız belasız

5. schumi

schumi
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.218
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlı olsun,kazasız belasız. Ibiza yakıt olarak çok fazla yakmıyor aslına bakarsan tüpe gerek bile kalmazdı...Vites körüğü ve kapı kollarındaki soyulma problemi hepimizde var. Sonuçta 8-9 yaşındaki her araçta olası şeyler...

6. denizgoktas

denizgoktas
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    93
    Resimler müthiş, araç müthiş hepsi bi kenara yazdıklarınızı okurken heyecanınızı ve keyfinizi hissetmek de müthiş. Keyiniz hiç bozulmasın inşallah...
    Benim de ibizamdan önceki aracım getz 1.5 dizel'di. Hepimize daha iyilerini nasip etsin. Güle güle keyifle kullanın.

7. Yuxell

Yuxell
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Allah utandırmasın...Kazasız günlerde kullanman dileğiyle...100 Hp nin max beygire ulastigi 4400 rpm civari gerçekten cok güzel tok bi ses aliyosun...

GT-I9000 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bunu beğendi. 3 kişi bunu beğendi.
  8. infazcı

infazcı
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    benım kuduzun bordo rengı bende 100 hp var bu para civarındakı bilinebilecek en konforlu araba hayırlı uğurlu olsun

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  9. buracle

buracle
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Allah sana da gönlüne göre nasip etsin inşallah , çok teşekkür ederim.

Allah razı olsun çok teşekkür ederim , Aklımda var filitre değişimi de trafikte sorun olmuyor mu ?

Çok teşekkür ederim .

100 tl ye 280 km felan yaptı benzinde bakalım tüp de ne olcak daha 2 çizgiye yeni düştü 200 km de araç , kapı kollarım o kadar sıkıntılı değil ama vites körüğüne kırmızı dikişli deri diktirmeyi düşünüyorum

Çok teşekkür ederim gerçekten güzel bir hissi var bende aracın.

Çok teşekkür ederim , aynen o ses beni çok cezbediyor birde egzosu benden önceki sahibi ( ucunu ) değiştirmiş daha güzel bir ses veriyor.

çok teşekkür ederim .

10. eneSene

eneSene
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    300
    Ödül Puanları:
    83
    Eksoz gibi sürekli bir ses vermediği için sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Zira bende bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş