Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibıza 1.4 sabah geç çalışma!

bu sırada adapazarında seat servis dışında götürebileceğim güvenilir bir yer söyleyebilir misiniz?
Maalesef ben hep yetkili servise gittiğim için özel servis bilmiyorum :( İstersen ilk başta elektrikçiye git tanıdığım bu işlerin piri olan bir elektrikçi var?

Maalesef ben hep yetkili servise gittiğim için özel servis bilmiyorum :( İstersen ilk başta elektrikçiye git tanıdığım bu işlerin piri olan bir elektrikçi var?

adresini isteyebilir miyim. teşekkür ederim şimdiden...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aykut Hızal
0543 662 55 02

Benim adımı söylemen yeterli yardımcı olacaktır. Atatürk sanayi sitesi girişinde 100 m ilerde solda gitmeden önce tel et istersen.

Aykut Hızal
0543 662 55 02

Benim adımı söylemen yeterli yardımcı olacaktır. Atatürk sanayi sitesi girişinde 100 m ilerde solda gitmeden önce tel et istersen.

İlk olarak sanayiye gittim akuyu kontrol ettirdik.akude kucuk bir sorun olduğunu ama seni idare edeceğini soylediler.sonra servise geldim şöyle bi beyin firtinasindan sonra arabayi incelediler.sorun bogaz kelebeğinin kurum bağlamasi çıktı.

Geri
Üst Alt