Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 1.4 ref lpg tavsiyesi

grafmaster

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracı teslim alalı yaklaşık 1 hafta oldu. memnunmusunuz derseniz şuan için iyi gibi. mükkemmel diyemiyeceğim ama verdiğim paranın hakkını veriyor. konforlu araç. tabi bir araçdan ne beklediğimizde önemli. Yakıt konusuna deyinicem. aracın 40 kuruş filan yakmasını bekliyordum ancak 45 kuruşa kadar çıkcağını hiç düşünmedim. evet aracım 45 kuruş yakıyor belki daha çok yeni olduğundandır ama düşse düşse 43 e düşer genede. yüksek devirlerdede kullanmıyorum. LPG taksam iyi olacak. taktıran varmı şimdi iyisi olsun BRC olsun diyeceğiz ama onunda fiyatı çok faiş kendini 2 senede anca amorti eder ( benim kullanımım ile ) daha ucuza hangi lpg kitini deneyebiliriz. kullanan memnun olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum teşekkürler.

Not: konu daha önceden açılmış olcağını düşünüp forum kirliliği yapmamak adına aratma yaptım.
http://www.seatclubworld.com/mk5-2008-gunumuz-127/lpg-hakkinda-yardimiza-ihtiyacim-var-18505/
Bu konuyu buldum oda kilitliydi. Onun için yeni bir konu açtım. saygılarla.

Atiker Tavsiyemdir (Eski Aracımda Kullandım, memnundum) :eek:key:

[MENTION=24520]memox[/MENTION] taktırdı en son girdiğinde izlenimlerini paylaşır

lpg kitinin markası ne olursa olsun ustanız usta olsun,,,

bütçen 1000tl civarı ise Atikerden şaşma.:eek:key:

araca bindikçe sevmeye başladım ve sanki araç gittikçe performance i artıyor yada psikolojik olarak bana öyle geliyor. Lpg taktırmadan önce yapmam gereken bir km varmı. 1000 km de taktırmakla 5000 km de taktırmam arasında ne fark olur. paraların egzostan uçup gittiğini hissediyorum :)

geçen sene bi yakınım sıfır ford focus almıştı, hemen aynı gün LPG taktırdı.Ertesi gün Niğde'den bursa'ya yeni aracıyla gitti.:eek:key:Yorum senden...

garanti sorun olmuyor. tabi lpg kaynaklı bir sorun olursa garanti kapsamı dışında oluyor. lpg den ötürüde araçda herhangi bir sorun çıkmaz herhalde. çevremdeki herkes brc diyor. sanırım brc taktırcam en az 5 sene binceğimi varsayarsam taktırıyım gitsin madem :/

garanti sorun olmuyor. tabi lpg kaynaklı bir sorun olursa garanti kapsamı dışında oluyor. lpg den ötürüde araçda herhangi bir sorun çıkmaz herhalde. çevremdeki herkes brc diyor. sanırım brc taktırcam en az 5 sene binceğimi varsayarsam taktırıyım gitsin madem :/
bütçen yeterli ise tabikide BRC ...:eek:key:

Geri
Üst Alt