Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat ibiza 1.4 ref lpg tavsiyesi

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında grafmaster tarafından paylaşıldı.

1. grafmaster

grafmaster SCW Üyesi

17
    2
    3
    Merhaba arkadaşlar aracı teslim alalı yaklaşık 1 hafta oldu. memnunmusunuz derseniz şuan için iyi gibi. mükkemmel diyemiyeceğim ama verdiğim paranın hakkını veriyor. konforlu araç. tabi bir araçdan ne beklediğimizde önemli. Yakıt konusuna deyinicem. aracın 40 kuruş filan yakmasını bekliyordum ancak 45 kuruşa kadar çıkcağını hiç düşünmedim. evet aracım 45 kuruş yakıyor belki daha çok yeni olduğundandır ama düşse düşse 43 e düşer genede. yüksek devirlerdede kullanmıyorum. LPG taksam iyi olacak. taktıran varmı şimdi iyisi olsun BRC olsun diyeceğiz ama onunda fiyatı çok faiş kendini 2 senede anca amorti eder ( benim kullanımım ile ) daha ucuza hangi lpg kitini deneyebiliriz. kullanan memnun olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum teşekkürler.

Not: konu daha önceden açılmış olcağını düşünüp forum kirliliği yapmamak adına aratma yaptım.
    http://www.seatclubworld.com/mk5-2008-gunumuz-127/lpg-hakkinda-yardimiza-ihtiyacim-var-18505/
    Bu konuyu buldum oda kilitliydi. Onun için yeni bir konu açtım. saygılarla.

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Atiker Tavsiyemdir (Eski Aracımda Kullandım, memnundum) :eek:key:

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    [MENTION=24520]memox[/MENTION] taktırdı en son girdiğinde izlenimlerini paylaşır

4. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    lpg kitinin markası ne olursa olsun ustanız usta olsun,,,

Bunu beğendi. sinceler bunu beğendi.
  5. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    bütçen 1000tl civarı ise Atikerden şaşma.:eek:key:

6. grafmaster

grafmaster SCW Üyesi

17
    2
    3
    araca bindikçe sevmeye başladım ve sanki araç gittikçe performance i artıyor yada psikolojik olarak bana öyle geliyor. Lpg taktırmadan önce yapmam gereken bir km varmı. 1000 km de taktırmakla 5000 km de taktırmam arasında ne fark olur. paraların egzostan uçup gittiğini hissediyorum :)

7. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    geçen sene bi yakınım sıfır ford focus almıştı, hemen aynı gün LPG taktırdı.Ertesi gün Niğde'den bursa'ya yeni aracıyla gitti.:eek:key:Yorum senden...

8. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    LPG iyi güzel de garanti ne olacak peki? Bunu unutmayın...

9. grafmaster

grafmaster SCW Üyesi

17
    2
    3
    garanti sorun olmuyor. tabi lpg kaynaklı bir sorun olursa garanti kapsamı dışında oluyor. lpg den ötürüde araçda herhangi bir sorun çıkmaz herhalde. çevremdeki herkes brc diyor. sanırım brc taktırcam en az 5 sene binceğimi varsayarsam taktırıyım gitsin madem :/

10. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    bütçen yeterli ise tabikide BRC ...:eek:key:

Sayfayı Paylaş