Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza 1.4 fr arka stop ve ön far

namik

Kayıtlı Üye
merhabalar arkadaşlar 2013 model 1.4 ibiza style araç sahibiyim. arabamın arka stoplarına 1.4 fr stop almak istiyorum fiyatı hakkında bilgisi olan ve nereden temin edebilirim en ucuza( zannedersem servis dışında satan eden yok)
bir diğeri ise fiyatı ne olursa olsun alacağım olan ön led farlar. takılır mı? ve nereden temin edebilirim. yardımlarınızı bekliyorum.
ankarada ikamet ediyorum, yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum.

saygılar

merhabalar arkadaşlar 2013 model 1.4 ibiza style araç sahibiyim. arabamın arka stoplarına 1.4 fr stop almak istiyorum fiyatı hakkında bilgisi olan ve nereden temin edebilirim en ucuza( zannedersem servis dışında satan eden yok)
bir diğeri ise fiyatı ne olursa olsun alacağım olan ön led farlar. takılır mı? ve nereden temin edebilirim. yardımlarınızı bekliyorum.
ankarada ikamet ediyorum, yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum.

saygılar
Kardeşim arka stoplar en son serviste 900₺ idi ön farlar ise 2600₺ gibiydi bende spariini verdim almanyadan yaklasıl bir kaç önce hala bekliyorum

Beni EDS leri iyi tanır

Çıkma bulursan biraz uyguna gelebilir tabi ama servis en garantisi sonradan takılan led farlarda beyine yeni kodlama gereke bilir sanırım

kurye ile elden teslime verildi

Ön farları serviste taktırmaya kalkarsanız ciddi bir ödeme isteyeceklerdir, bence gereksiz. Dışarıda bi-xenon montajı yapabilirsiniz...

Bi xenon montajı için sahibinden.com da ilanlar var, ben İlker Kemal'e yaptırdım, fiyat biraz tuzlu gelebilir ama bu işten anlayan ve bol referansı olan birini tercih ettim.

Bi xenon montajı için sahibinden.com da ilanlar var, ben İlker Kemal'e yaptırdım, fiyat biraz tuzlu gelebilir ama bu işten anlayan ve bol referansı olan birini tercih ettim.
ne kadara mal oldu hocam ve ankarada mı ? varsa fotoğraf alabilir miyim

bi-xenon işine giricem bende yaptırcam kısmetse arayışlardayız

Geri
Üst Alt