seat ibiza 1.4 fr arka stop ve ön far | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

seat ibiza 1.4 fr arka stop ve ön far

namik

Kayıtlı Üye
merhabalar arkadaşlar 2013 model 1.4 ibiza style araç sahibiyim. arabamın arka stoplarına 1.4 fr stop almak istiyorum fiyatı hakkında bilgisi olan ve nereden temin edebilirim en ucuza( zannedersem servis dışında satan eden yok)
bir diğeri ise fiyatı ne olursa olsun alacağım olan ön led farlar. takılır mı? ve nereden temin edebilirim. yardımlarınızı bekliyorum.
ankarada ikamet ediyorum, yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum.

saygılar

dadaş34

VİP Üye
Administrator
merhabalar arkadaşlar 2013 model 1.4 ibiza style araç sahibiyim. arabamın arka stoplarına 1.4 fr stop almak istiyorum fiyatı hakkında bilgisi olan ve nereden temin edebilirim en ucuza( zannedersem servis dışında satan eden yok)
bir diğeri ise fiyatı ne olursa olsun alacağım olan ön led farlar. takılır mı? ve nereden temin edebilirim. yardımlarınızı bekliyorum.
ankarada ikamet ediyorum, yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum.

saygılar
Kardeşim arka stoplar en son serviste 900₺ idi ön farlar ise 2600₺ gibiydi bende spariini verdim almanyadan yaklasıl bir kaç önce hala bekliyorum

Beni EDS leri iyi tanır

memet_one

VİP Üye
Administrator
Çıkma bulursan biraz uyguna gelebilir tabi ama servis en garantisi sonradan takılan led farlarda beyine yeni kodlama gereke bilir sanırım

kurye ile elden teslime verildi

IbizaFR150

Kayıtlı Üye
Ön farları serviste taktırmaya kalkarsanız ciddi bir ödeme isteyeceklerdir, bence gereksiz. Dışarıda bi-xenon montajı yapabilirsiniz...

IbizaFR150

Kayıtlı Üye
Bi xenon montajı için sahibinden.com da ilanlar var, ben İlker Kemal'e yaptırdım, fiyat biraz tuzlu gelebilir ama bu işten anlayan ve bol referansı olan birini tercih ettim.

ULU

V.İ.P Üye
Kayıtlı Üye
bi-xenon işine giricem bende yaptırcam kısmetse arayışlardayız