Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 1.4 elegance

allyouwar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim kısmetse ibiza alacağım, aşağıdaki araç için düşünceleriniz nelerdir yardımcı olursanız sevinirim...

Seat Ibiza 1.4 Elegance 2008 Model 22.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 66160466#

Araç 3 parça ufak çiziklerden dolayı boyalı onun dışında bir sıkıntısı yok ocak bandrolu yatırılmamış,sizce bu araç fiyat olarak performan olarak uygunmu.
Birde satan arkadas 140 beygir diyor chip mi taktırmıstır yoksa orjinali böylemidir_?

Tşekkurler

İyi forumlar...

Öncelikle kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtır mısınız?
http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/

Sonrasında araç için 1.4 140 beygir demişler ama bildiğim kadarıyla bizim araçlarda 140hp lik araç yok. Hava yastıkları sallamışlar bu kadar hava yastığı yok bizim araçlarda.

tekrar merhaba oncelıkle hatırlatma için teşekkurler, hava yastıkları konusunda benimde bir bilgim yok,140 hp konusunda size katılıyorum.
Ben seat ibiza almak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir araç secerken önerebileceğiniz araçlar varmıdır...

4 yılda 73 bin km baya yapmış ben yılda 6-7 bin yapıyorum benim satmamı bekleyin :D
140 beygir belliki chip tuning fazla zorlamış arabayı çok sakat... Benim aracım 2011 model 1.4 Ref. 85 beygir düşün yani nerdeyse 2 ye katlamış arabayı ne hale sokmuştur bu düşün...
Hiç bulaşma derim

opeker sanırım haklısınız vazgecmeye meilim vardı zaten : ))
3-4 aydır seat bakıyorum bu gıdışle sizin satmanızı rahatlıkla bekliycem sanırm...

4 yılda 73 bin km baya yapmış ben yılda 6-7 bin yapıyorum benim satmamı bekleyin :D
140 beygir belliki chip tuning fazla zorlamış arabayı çok sakat... Benim aracım 2011 model 1.4 Ref. 85 beygir düşün yani nerdeyse 2 ye katlamış arabayı ne hale sokmuştur bu düşün...
Hiç bulaşma derim

ilan sahte gibi geldi 140 hp için çok ciddi modifikasyon lazım hava yastıkları da hikaye dikkatli olun bence

Teşekkurler freesezar dikkat edeceğim...
Peki şu araç için ne dersiniz ????

Seat Ibiza 1.4 Stylance 2006 Model 21.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 74922695

bu fena değil gibi plaka yı iste tramerden sorgulat büyük kaza yoksa sıkı pazarlıkla 20 e al
tabi şunuda unutmamak lazım ankara dan antalyaya gideceksin yol masrafı araca expertiz yaptıracaksın masraf baktın sorun cıktı hem vakit kaybı hemde para
kaybı olacaktır + lpg düşünüyorsan oda enaz 1000 tl hazır girmişken bide bakım yaptırırsın triger hiç değişmemiş olabilir bide onlar girecek işin içine bunlarıda hesaba katman lazım. arabadan soğuttum seni 2 dk da :D

: )))) walla biraz oyle oldu ama yok alacak olduktan sonra bunlar detaaya gırıyor,tabıkı onemli ama niyet onemli.araca tup dusunmuyorum ılk etapta,antalyada yakın bı yerde arkadasım war o ılgılenıck eger alıcak olursam gerıye bırtek oradan buraya getırmek gerekıyor,yol ıcın bakım yaptırmakta war tabı.satıcısı bı kac gun sure ıstedı bakalım onu beklıyorum....

Geri
Üst Alt