Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza 1.4 , 85 HP Style + Opsiyonlar [ ozel siparis, fiyat garantisi hk ]

[escobar]

Kayıtlı Üye
Arkadaslar araba alma arifesinde bilenlere danismak istiyorum onun icin devamli sorular soruyorum sizelere :(

Simdi ben ozel siparis bir Ibiza getirtmek istiyorum, 2.5 ayda gelir dediler. Fakat Seat yetkili satici kesinlikle fiyat garantisi vermiyor. Benimde aklim takiliyor o konuda. araba gelir ded bana sonradan 5-6 bin fazla soylerler diye. Sİmdi istedigim arac 37 bin TL .
acaba daha once boyle ozel siparis veren var mi ? sonradan extra fazla para istiyorlar mi ?

Simdi siparisi verirsek Aralıkta gelir dedi bayan.

Sizin yorumunuz nedir acaba ?

ödemesinin hepsinin yapılması durumunda fiyat değişmiyeceğini biliyorum.

Suat açıkcası konu hakkında şöyle birşey paylaşabilirim seninle, ne kadar bağdaştırılabilir bilmiyorum ama sen üzerinde düşün. Forumda bir arkadaşımız ( konuyu bulamadım çok araştırdım ) arabası için verdiği kolçak siparişini onaylamış ve fiyatta anlaşılmış, daha sonra arkadaş arabayı bırakıyor ve taktırıyor sonrasında arabayı teslim almaya gittiğinde anlaştıkları fiyattan çok farklı yüksek bir fiyat çıkartıyorlar diye biliyorum. Konu hakkında net birşeyler hatırlamıyorum ama böyle bir olay geçmişti başından. Iyice araştırmanı tavsiye ederim. Hayırlı olsun şimdiden aracın.

bence imza altına almadan girme böyle işlere kendi şahsi fikrim yanlış anlaşılmasın 37.000 tl 1,4 85 hp bir araç için yüksek yalnız normalini alıp sen doldursan zevkine göre daha hoş bir görüntü olacağı kanaatindeyim yay + jant + hava filtresi 2.000 tl mesela body kit vs. yaparsan yeme yanında yat

yanlış anlama ama senn yerinde olsam sanırım 39 bine 1.2 style dsg +esp (+hill hold) daha alınası bi arac
1.4 kötü değil ama 1.2 hem az yakıyo hem daha seri hem vergisi düşük hemde DSG
tabiki karar snn
fiyat konusuna gelince ford tada bu böyle
şöyle düşün ben yurt dışına çıkıyorum benden bişey almamı istedin ve değeri şu an 1000 tl
ben gidip aldığımda 1100 olmuş sebebide atıyorum ekstra bişey eklenmiş yada o ülkede vergi zammı gelmiş
sana bunu getirdiğimde 100 liramı alırım:)

Geri
Üst Alt