Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 1.4 2011 model ve üstü arıyorum..

Kar da yagdı araba kapalı garajda yatıyo 1 haftadır kontak vurmadım yagmuru karlı havalarda kullanıma kapalı Nürburgring :)

ekmek mi bu birden satılsın :D avantalık işleri sevmem ne alır ne veririm...yardımcı oldum mu abicim dersin olur biter kafidir :D
[doublepost=1451843224,1451843182][/doublepost]
Kar da yagdı araba kapalı garajda yatıyo 1 haftadır kontak vurmadım yagmuru karlı havalarda kullanıma kapalı Nürburgring :)
4 ay yatacak nisanda kavuşacam aşkımaa :D

12483643_951394434941479_187148334_n.jpg

bende binmedim arabaya 1 hafta oldu nerdeyse, kar yağacak dediler hemen garaja soktum, halen duruyor orda, dün marşa bastım gerçe, çalışıyordu sıkıntı yok :D

Aynen arkadaslar yazamadim gorevdeyim suanda kusura bakmayin 32 34 bin arasi bakiyorum

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen arkadaslar yazamadim gorevdeyim suanda kusura bakmayin 32 34 bin arasi bakiyorum

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

44 lira verecek adam gider 1.2 TSİ 90 hp sıfır ibiza alır en güzeli. Bekle hocam piyasa da şişirilmemiş fiyatta araç illa bulursun.

Geri
Üst Alt