Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Seat ibiza 1.2 tsi dsg tamponu sürttüm tavsiyelere ihtiyacım var

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Luanrart tarafından paylaşıldı.

1. Luanrart

Luanrart SCW Üyesi

18
    0
    1
    arkadaşlar merhaba dün tamponu duvara sürttüm yani böyle bir kaza olamaz hala çıkmıyor aklımdan acayip te düşkünüm seatıma ilk aldığım zaman jantı kaldırma sürtüp çizilince oturup ağlamıştım yani göçük yok ama ciddi olarak boyası kalkmış siyah bölgeler var ben tamponu sıfırı ile değiştirmeyi düşünüyorum acaba maliyeti ne olur ve ben 2012 de 41 300 e almıştım ne kadar düşer fiyatı bu konu hakkında tecrübesi bilgisi olan birileri varsa yardımcı olursa çok sevinirim

2. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Öncelikle geçmiş olsun. Çizik var diye tampon değişir mi kardeşim hiç. Tamam aracına düşkünsün ama yazık günah o kadar para verilir mi önemsiz ve tamir edilebilecek bir hasar için. Kaskon varsa güzelce hallet kaskondan. Haa kaskoya elletmeyeyim dersen, yetkili servise güzelce ücreti karşılığı yaptırabilirsin.

3. hiSertkaya53

hiSertkaya53 SCW Üyesi

249
    89
    28
    çökük yoksa tampon değişmene gerek yok rüruş ile hallolacak bir seydir kesinn..

4. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    yav degiştirme düzellttir

5. Duvi

Duvi SCW Üyesi

2.322
    1.506
    113
    Ne tamponlar düzeliyor öyle sürtme ile tamponmu değişirmiş yav?? Yırtılma vs ayaklarında kırık yok ise halledilir..yazık günah o kadar para vermeyin önce tamir yolunu değerlendirin..

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  6. Luanrart

Luanrart SCW Üyesi

18
    0
    1
    yırtık var ama soyulmuş durumda siyahı çıktı tamponun boyası kalktı

7. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Geçmiş olsun...resim eklermisiniz. Daha iyi yorum yapabiliriz.

8. static-x

static-x SCW Üyesi

529
    304
    63
    ismail kardesim ayni olay benim ibizamin da basina gelmisti. Babam on tamponu duvara surtmus tamponun boyasi kalkmis siyah plastik gorunuyodu. Ben kaskonun mini onarim kapsamindan faydalanarak auto king te yaptirdim tamponu. Ayni ilk gunku hali gibi, sifir gibi oldu. Yenisini almaya gerek yok yani ;)
    Asagidaki linkten benim aractaki cizigi gorebilirsin.
    http://www.seatclubworld.com/mk5-2008-gunumuz-127/ibizada-ilk-cizigi-gorduk-18317/

9. arma83

arma83 SCW Üyesi

75
    5
    8
    geçmiş olsun...Allah beterinden saklasın...

10. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    Geçmiş olsun.Tampondan kaynaklı aracın değer kaybetmez...

Sayfayı Paylaş