Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza 1.2 TSI DSG Style Arka Hoparlörler?

bende yeni fark ettim bende de yok. seat müş. hiz. arayarak şikayet kaydı oluşturdum cvp bekliyorum ama bunun peşini bırakmıcam gerekirse mahkemeye bile başvururum. donanım listesinde 4 hoparlör yazıyor. bilginize

bende yeni fark ettim bende de yok. seat müş. hiz. arayarak şikayet kaydı oluşturdum cvp bekliyorum ama bunun peşini bırakmıcam gerekirse mahkemeye bile başvururum. donanım listesinde 4 hoparlör yazıyor. bilginize

Öyleyse çok büyük bir hata..

2012 ağustosta aldığım style ibiza'mda da yoktu. Burada bir arkadaşa taktırdım ve gayet memnunum. Donanım listesine dikkat etmedim :(

konuyu görünce seat batı otomativi arayıp bilgi alma ihtiyacı duydum. aynı sorun bende de var çünkü. Bana yapılan açıklama şu şekilde: 2+2 şeklinde aracınızda var. 2si kapılarda, 2si bizim tweeter diye adlandırdıklarımız. Arka kapıdaki yerleri sordum. Cevaben şunu söylediler. Biz geçenlerde bir müşterinin aracına taktık haricen. Hopörleri kendi getirdi bizim servistekiler montaj yaptılar sadece diye. 4 hoparlör var sonuçta ama 2si bizim dilimizde tweeter diye geçiyor.

Arkadaşlar konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Bende sony kolonlar var onların montajını kendim yapabilir miyim? Bununla ilgili bir video aradım ama bulamadım, bulabilen gören varsa bana link gönderebilirse çok sevinirim.

Kendiniz bu işlerden anlamıyorsanız takmanız çok zor bildiğim kadarı ile arkada kolon yok..Serviste haricen takıyorlar..

Elektronik her ürünü tamir edebilme gibi bir yeteneğim var aslında :) Araca ambiyans aydınlatma yapabildim. Fakat bu hoparlör tesisatı hakkında çok bir fikrim yok. O yüzden bir video bulabilsem en azından fikir edinebilirim. Az daha uğraşırsam çözerim :confused:çözerim çözerim :eek:

kablo tesisatı varmı arkalara konu hakkında bilgisi olan biri olursa şimdiden teşekkür ederim birde kaç cm hoparlör takılıyor ? bende az önce aldım ıbıza style ve temsilciye özellikle sordum 4 hoparlör olayını ön kapı torpidonun orada tweeter varmış onu 4 diyorlar .

Benim araçta yoktu, kablo çektiler. speakerların kaç cm olduğunu hatırlamıyorum gittiğiniz yerde hemen söylerler.

Geri
Üst Alt