Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 1.2 lt TSI 105 hp DSG satışa sunuldu.

ibizastyle2011

Kayıtlı Üye
Beklenen motor seat ibiza için geldi..
ekranalntsjok.jpg

ya bız clio aldık ablaya 1.2 otomatık ıbıza ıstıyrdu 1.6 dsg dıe almadık :mad: suan cok kızgınım su seataa

otomatik vites vazgeçilmez değilse almam o aracı. 1000TL daha ekleyip leon alırım..! O Küçük sınıf araçları sevmiyorum artık 4 kişi binemiyosun ya..

Ömer duruma üzüldüm.. Keşke doğuş'la filan konuşsaydın ne zaman gelecek diye :(

ya kardesım aldık valaha ve cok pısmanım suanda neden aramadm kı sadece seat sıtesıne baglı kaldım:( bayan arabası oldugu ıcın otomatık sart.

4 aydır ibiza sc modelinin bu motor seçeneğinin gelmesini bekledim...en son dayamadım c.tesi cupra siparişi verdim...bugün 1.2 motor fiyatı açıklandı...kısmet değilmiş.....

4 aydır ibiza sc modelinin bu motor seçeneğinin gelmesini bekledim...en son dayamadım c.tesi cupra siparişi verdim...bugün 1.2 motor fiyatı açıklandı...kısmet değilmiş.....

Cupra ile kıyaslanmaz tabi pişman olacak bişey yok :)

Geri
Üst Alt