Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat İbiza 1.2 DSG Sport Tourer

ya herşeyi aştım da bu arabadaki diz mesafesini herkes çok dillendirmiş, çok mu kötü. ben daha önceleri bakmaya gittiğimde aklımda kaldığı kadarıyla çok çok dar değildi. hatta polo klasikte nasılsa bu arabada da o kadar diye aklımda kalmış.

Boyunuz 1.70 in üzerindeyse ve arkaya da sizin boylarinizda insanlar oturacaksa evet araç dar. O yüzden almadan önce iyice bakın görün dar gelmezse araba çok güzel pişman olmazsiniz. Ben çok memnunum. Sonuçta b sınıfı bi araç çok da genişlik beklememek lazım

Şimdiden hayırlısı olsun... Ben bayiden alun derim ki sonradan başınız ağrımasın...

Boyunuz 1.70 in üzerindeyse ve arkaya da sizin boylarinizda insanlar oturacaksa evet araç dar. O yüzden almadan önce iyice bakın görün dar gelmezse araba çok güzel pişman olmazsiniz. Ben çok memnunum. Sonuçta b sınıfı bi araç çok da genişlik beklememek lazım
1.55 boy ortalaması var :) birde bende çok kaykılarak kullanmam arabayı. Yeni arabaların gelmesini bekliyoruz heyecanla. Eskişehir veya Antalyadan alacak gibiyiz arabamızı İnşallah. Şubat sonuna kadar bayilere gelecekmiş arabalar.

Bencede bayiden araç alın. Ayrıca B sınıfı araçların hemen hepsinde arka kısmı dardır. Daha önceki aracım fiestaydı boyum 1.84 olunca arkamdaki biraz zorlanıyordu :)

Antalya Başaranlarla telefonda pazarlık yaptık. 46.500 TL ye anlaştık. 250 Tl kaporasını gönderdim Allah utandırmasın. Piyasayı uzun zamandır araştırıyorum. Bu bagaj hacminde otomatik bu verilerde az yakan bulduğum en iyi araç.. 46.900 araçın liste fiyatı şimdilik indirim gelirsede ayrıca yansıtacaklar. herhangi bir sebepten vazgeçersem kaporamıda geri iade edeceklermiş. Hakkımızda hayırlısı

2015 model Alıp fiyatta Pahalı ödeme gerek yok sonuçta 2015 de Trafiğe çıkıyor 2gün önce tdı 1.6 leon aldım piyasanı 6 bin tl aşağısına bence kaçırma

1.55 boy ortalaması var :) birde bende çok kaykılarak kullanmam arabayı. Yeni arabaların gelmesini bekliyoruz heyecanla. Eskişehir veya Antalyadan alacak gibiyiz arabamızı İnşallah. Şubat sonuna kadar bayilere gelecekmiş arabalar.
O zaman size dar gelecegini sanmam biz karı koca bi de sıpamız var 4aylık hiç sıkıntı yaşamadım. Ne bagaj ne diz mesafesi dar geldi. Ayrıca arkadaşlara katılıyorum 2015 ler gelince 2014 model daha da düşer ve 2014 daha mantıklı geliyor bana da sonuçta kasada ve donanımda fark yok diye biliyorum

Antalya Başaranlarla telefonda pazarlık yaptık. 46.500 TL ye anlaştık. 250 Tl kaporasını gönderdim Allah utandırmasın. Piyasayı uzun zamandır araştırıyorum. Bu bagaj hacminde otomatik bu verilerde az yakan bulduğum en iyi araç.. 46.900 araçın liste fiyatı şimdilik indirim gelirsede ayrıca yansıtacaklar. herhangi bir sebepten vazgeçersem kaporamıda geri iade edeceklermiş. Hakkımızda hayırlısı
Hayırlısı olsun inşallah

Geri
Üst Alt