Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza 1.0 tsi dsg

mutisimsek

Kayıtlı Üye
Abiler kardeşler merhaba yeni araç olarak 1.0 tsi Dsg ibiza düşünüyorum kullanan bilen varmı aracı 0 almayı planlıyorum yakıt olsun diğer konular olsun beni üzer mi bildiklerinizi yazıp yardimci olursanız çok sevinirim teşekkürler...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abiler kardeşler merhaba yeni araç olarak 1.0 tsi Dsg ibiza düşünüyorum kullanan bilen varmı aracı 0 almayı planlıyorum yakıt olsun diğer konular olsun beni üzer mi bildiklerinizi yazıp yardimci olursanız çok sevinirim teşekkürler...

3 silindir 12 valf motor bana mantıklı gelmiyor fakat dikkat çekici tarafı önceki 1.4 85 hp atmosferik motora esdeger güçte 81 kW yakıt tüketimide fabrika verileri 5.3 lt şehir içi kasa ağırlığı 1060 kg olunca sanmak o değerde kalsın tabi karar sizin

ÖNCELİKLE ARACTAN PERFORMANS BEKLEMEYİN 4 KİŞİ BAYIR YUKARI arac kesin bayılır :) 1.2 veya 1.4 ikinci el bakın derim tavsiyem 1'4 style paket atmosverik motordan yana bende 2015 kullanıyorum su an leon düşündügüm için aracım satışta bakabilirsinz sahibinden com dan

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için..

ÖNCELİKLE ARACTAN PERFORMANS BEKLEMEYİN 4 KİŞİ BAYIR YUKARI arac kesin bayılır :) 1.2 veya 1.4 ikinci el bakın derim tavsiyem 1'4 style paket atmosverik motordan yana bende 2015 kullanıyorum su an leon düşündügüm için aracım satışta bakabilirsinz sahibinden com dan
Lütfen beni yanlış anlamayın ancak 4 kişi ile bayır yukarı kesin bayılır yorumunuza ben pek katılmıyorum çünkü arkadaşın bahsettiği motor 1.0 TSİ 110hp güç ve 200nm torka sahip bir araç 1.4 atmosferik motor 85hp 132torka sahipken 1.0tsi dan daha performanslı olacagini sanmam sizin orneginiz sanırım 1.0 atmosferik 75hp olan versiyon için geçerli olabilir.

Trakya'dan gönderildi..

Bnm aracım 1.4litre 85 hp atmosferik gurupta bi arkadaşta 1.0 litre 75 hp var. Kalkış yapıp motoru bi deneyelim dedik. Yaklaşık 300-350 metre yolda bir araba boyu fark anca vardı nerdeyse hep yan yana gittik. 1.0 TSI DSG bence yabana atılcak bi araba değildir. Ama yüklü olduğunda çok sıkıştırmamak faydalı olur heralde

devir ekonomi devri...bana göre muazzam bir güç benım cordobadan farkı olmaz. 1.4 tdi 3 silindir 275 tork 105 beygir+kn filtre koca cordobayı şahlandırıyor :) gücünden cok memnunum bi seferde 2000 km yolda yorulmak nedir bilmiyor...birde bu ibiza kasa farkı var ayağın altından kayar gider :) olmadı yazılım atarsın gücün daha da fena olur...motor hacmıne takılı kalmayın

Bende bayiliyo tarafinda degilim bayilma olmaz kesinlikle tsi motor atmosforik motora gore daha basarili

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tsi motor 1.0 lt bile olsa 1.4 atmosferikten performanslidir.
Hic verilere bakmadiniz mi
1.4 atmosferik 85 hp 132 nm tork
1.0 tsi 110 hp 200 nm tork + dsg faktoru var.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt