Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza 1.0 eco tsi dsg tıkırtı sesi

mustafakeskin

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar. 2015 model 1.2 tsi manuel bir ibizam vardı sattım ve ikinci el yeni Kasa 1.0 dsg ibiza aldım. Aldığımdan beri de sorunlar yakamı bırakmıyor. Bayramda uzun yola çıktım ve multimedya ekranın o civarlarında sürekli bir tıkırtı geldiğini farkettim. Özellikle camlar kapalı müzik kısık sesle olduğu andan çok rahat duyuluyor ve rahatsız ediyor insanı. Bu konuyla ilgili iki sorum olacak birincisi sorun sizce neyden kaynaklı, ikinci olarak da aracın garantisi devam ediyor servis bu sorunu garanti kapsamında çözer mi? Resmen araçtan soğudum. Sesin videosunu çektim youtube linkini aşağı koyuyorum. şimdiden çok tşk ederim.

Merhaba, aynı araçtan bende de var klima açıkken klimadan geliyor ses kapalıyken denediniz mi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selam arkadaşlar. 2015 model 1.2 tsi manuel bir ibizam vardı sattım ve ikinci el yeni Kasa 1.0 dsg ibiza aldım. Aldığımdan beri de sorunlar yakamı bırakmıyor. Bayramda uzun yola çıktım ve multimedya ekranın o civarlarında sürekli bir tıkırtı geldiğini farkettim. Özellikle camlar kapalı müzik kısık sesle olduğu andan çok rahat duyuluyor ve rahatsız ediyor insanı. Bu konuyla ilgili iki sorum olacak birincisi sorun sizce neyden kaynaklı, ikinci olarak da aracın garantisi devam ediyor servis bu sorunu garanti kapsamında çözer mi? Resmen araçtan soğudum. Sesin videosunu çektim youtube linkini aşağı koyuyorum. şimdiden çok tşk ederim.

İlk önce kırmızıda geçmişsiniz allahtan birşey olmamış lütfen dikkat edin ilk kendinize sonra çevrenize
Ön göğüsü elinizle bastırınca ses kesilecek mi diye kontrol edin eğer kesilir ise yan direklerin olduğu kısımlardan cama değme yapıyordur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

İlk önce kırmızıda geçmişsiniz allahtan birşey olmamış lütfen dikkat edin ilk kendinize sonra çevrenize
Ön göğüsü elinizle bastırınca ses kesilecek mi diye kontrol edin eğer kesilir ise yan direklerin olduğu kısımlardan cama değme yapıyordur

Mehmet başkan maşallah baya dikkatlisin emniyetle duracak mesafede olmadığımdan geçtim yeşil yanıp sönüyordu geçerim diye düşündüm normalde baya dikkat ederim boş yolda bile dururum, yine de uyarılarınız için tşk ederim. Ön göğüse bastırınca ses tamamen gitmiyor ama azalıyor biraz. Böyle birşey nasıl olur anlamadım çözümü meşakkatli mi acaba.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ayna altındaki sensör bölgesinden geliyordur. Dikiz aynası oraya ufak bir izolasyon yapılıyor bildiğim kadarıyla orayı da yoklayarak bir dener misin?

Son düzenleme:
Mehmet başkan maşallah baya dikkatlisin emniyetle duracak mesafede olmadığımdan geçtim yeşil yanıp sönüyordu geçerim diye düşündüm normalde baya dikkat ederim boş yolda bile dururum, yine de uyarılarınız için tşk ederim. Ön göğüse bastırınca ses tamamen gitmiyor ama azalıyor biraz. Böyle birşey nasıl olur anlamadım çözümü meşakkatli mi acaba.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kendiniz deneyin ilk önce durum ne derece değişecek ona göre servisten daha sağlıklı yardım alınabilir
Ben leon da yan direklerin ön cam ile buluştuğu yere Koçtaş ve bazı marketler de satılan sandalye ve masa altına koyulan KEÇE den alıp düz levha şeklinde olandan ince kesip iki ucuna koydum ses kesilmişti
Elimde olanı sonra da arka bagaj pandizotun oturduğu yere kullandım ince bir plastik sesi geliyordu arkaya oturan duyuyor du sadece oda kesilmiş oldu

Geri
Üst Alt