Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibiza şerit işlemi

- Aracınızın tavanını başka bir renge boyattığınız yada kaplattığınızda bunu ruhsata işletmenize gerek yoktur!
Evet cam tavanlı yada cam tavan görünümlü tavan kaplamalarından sonra firmaların sizi muamelecilere yönlendirmesine izin vermeyin!
Araç tavan kaplamaları ruhsata işlenmek zorunda değildir!

Bu bilgiye nasıl ulaştınız bilmiyorum ama yanlış bir bilgi. Araç üzerinde büyük renk değişıkliklerinde işletmeniz gereklidir. Tavanda bunlardan bir tanesi. Aracımda 2 sene boyunca tavan siyah kaplı gezdim. Muayene zamanı geldiğinde böyle gecemeyeceğimi bana kağıt vereceklerini ve sonrasında bunu ruhsata ısletmem gerektiğini arkasından gelerek muayneden geçeceğimi söylediler. Bende aracı satacağımdam söktürdüm.

Bu bilgiye nasıl ulaştınız bilmiyorum ama yanlış bir bilgi. Araç üzerinde büyük renk değişıkliklerinde işletmeniz gereklidir. Tavanda bunlardan bir tanesi. Aracımda 2 sene boyunca tavan siyah kaplı gezdim. Muayene zamanı geldiğinde böyle gecemeyeceğimi bana kağıt vereceklerini ve sonrasında bunu ruhsata ısletmem gerektiğini arkasından gelerek muayneden geçeceğimi söylediler. Bende aracı satacağımdam söktürdüm.

Bende öyle biliyorum [MENTION=5]ismaiL[/MENTION] abi araştırdım. Konuyu yazan kişi yazdıklarına göre bunu bu şekilde halletmiş konu tarihi yoktu belki eski bir birikimdir. Tam doğruluğunu yapamayacağım.

Bende öyle biliyorum [MENTION=5]ismaiL[/MENTION] abi araştırdım. Konuyu yazan kişi yazdıklarına göre bunu bu şekilde halletmiş konu tarihi yoktu belki eski bir birikimdir. Tam doğruluğunu yapamayacağım.

Anladım kardeşim, ben ağustosta tüv e gittiğimde böyle birşeyle karşılaştım, geçemezSin muhakak ruhsata çift renk işlenmesi gerekli dediler. Ama ben 2 sene boyunca öyle gezdim, gitmediğim yer kalmadı, polisle sorun hiç yaşamadım ta ki muayene zamanı gelene kadar. Ondan sonra da söktürdüm zaten...ben tavsiye ederim herkese, arabaya ayrı bir hava katıyor özellikle fr larda daha da güzel duruyor...

benim arabam direklerden yukarı siyah tı muayeneden geçti sadece polislerden yana sorun olabilir

Geri
Üst Alt