seat ibiza şerit işlemi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

seat ibiza şerit işlemi

SeFfAh

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar

aracıma alttaki gibi şerit çekmeyi düşünüyorum , elimde beyaz karbon folyo var bu işlemi uygulamak istiyorum karbon folyo ile bu işlem uygulanabilirmi yada şerit için başka tür folyolar varmıdır ve bu işlemi yaptıkdan sonra trafikde acaba sorun teşkil edermi polisler tarafından durdurulup birde bunun için ceza yemiyelim :) bu arada ön kaputtan başlayıp üst tavan ve bagaj kapağına kadar yapmayı düşünüyorum

konu hakkında yardımcı olurmusunuz pazar günü bunu uygulamayı düşünüyorum : ))

15912180.jpg

M.Can

Kayıtlı Üye
bence hoş duruyo ama trafikte sorun olur mu orasını bende merak ettim :)

hiSertkaya53

Kayıtlı Üye
ruhsatamı işleticez yok daha neler , boyatmıyoz birşey yapmıyoruz altı üstü şerif çekilecek
Boyatmıyorsun haklısın ama araç çift renge giriyor muayeneden bile geçirmiyorlar diye biliyorum kıl polise denk gelirsen bağlıyorlar yoksa bende yapmayı ğlanlıyordum eski aracıma :)

#ismail

Kayıtlı Üye
Normal şartlarda tavan kaplaması yapıldığında muhakkak işletmek gerekiyor. Sonuçta araç çift renk olmuş oluyor. Ama sizinkinde sadece şerit var, fakat yine araç çift renk oluyor. Yapılacak işlem çok uzun bir şeritten oluşuyor...bencede ruhsata işletmek gerekebilir.

REİS38

Kayıtlı Üye
Ceza yememk için malesef ruhsata işletmen gerek birde aracın yapılı bir araç değilse hiç uğraşma yapılı bir aracın varsa renk katar

SeFfAh

Kayıtlı Üye
vayy arkadaş hevesimizi kursağımızda bırakıyorlar : ( net olarak öğrenebileceğimiz bir yer varmı bunun için net cvp almak en mantıklısı görünüyor