Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat ibe ve leon ilişkisi

ikinci videoyu izlememiştim Leon böyle bir şey olursa piyasayı kavurur

Bazi degisikler yapip ta ibe yi leon diye satabilirler bence muthis bir arac ama imkanim el verirse ibl dusunuyorum cikana kadar bekleyebilirim ama golf asla tercihim olmadi olamazda

yeni kasa ibiza çıkmadan önce otomobil fuarlarında bocanegra concept tanıtılmıştı ve ibiza böyle olursa çok satar denmişti. şu anki bocalar dış tasarım olarak concept olan araçla neredeyse aynı. (farlar ve stoplar farklı) ama iç tasarımı tamamen farklı.
bence leonda da aynı şey olacak. far ve stoplar değişik fakat kasa aynı olacak ibe ile. iç tasarımını, göstergelerin videodaki gibi olmasını beklemeyin.
birde ibe çok mu küçük yoksa adam mı çok iri?? videonun başında adam arabanın yanında ayakta dururken ibe çok küçük geldi gözüme.

Çok büyük olasılıkla yeni leon ibe conceptinden yaratılacak hatta videodaki beyaz ve yeşil conceptlere çok benzeyeceğini düşünüyorum. Bunu bilmek için biraz tarihte geri gitmek yeter:)

1P leon tanıtılmadan önce çıkan concept Seat Salsa

[URL="http://archive.cardesignnews.com/events/geneva2000/gallery/images/seat-salsa047.jpg"]

V
e[/URL] hemen arkasından tanıtılan Leon 1P

B
u da ibe

B
u da tahmin ettiğim az birşey daha değişikliğe uğrayacak olan yeni Leon

Ş
ahsi görüşüm: Bu araç 1P yi aratmayacak cinsten ve artık birtek golften pazar kapmak yerine scirocco yu da hedeflediği sağlam hayran kitlesi ve yine geniş kişiselleştirilebilir özellikleri olacağını düşünüyorum. Pazara çok iddalı gireceği kesin:)

• Beğen
Reaksiyonlar: 007
Salsa, umarım çizgide kalır, sürpriz yumurta gibi ne bu

Geri
Üst Alt