Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibıza SC FR Hakkında

SantaGuard

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Ibıza 1.0 110hp SC FR versiyonunu almaya karar verdim. Az önce havacı nickli üyenin konusunu okudum ve gerçekten beni tatmin etti. Aklımda herhangi bir sorun kalmadı diyebiliriz. Ancak renk konusunda çok kararsız kaldım. Çok fazla renk seçeneği var. Seat renkleri hakkında bilgisi olan FR' a en çok yakışabilecek rengi yazabilir mi? Emocion kırmızı, Technic Gri, Estrella Gümüş, Pirineos gri veya Midnight Siyah arasında kararsız kaldım.

Son düzenleme:
Bahsettiğin renkler arasında kırmızıyı seçerim. Ama Apollo maviyi tek geçerdim :)

Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Sanırım Estrella Gümüş rengine karar verdim. Aracımın arka camlarına yapıştırmak için sticker' ları nereden temin edebilirim? Bu konuda bilginiz var mı? (REVO v.b stickerlar)

Geri
Üst Alt