Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibıza Sportourer

yalcingedik

Kayıtlı Üye
Türkiye’deki ilk kez İstanbul Auto Show’da görücüye çıkan ve ziyaretçilerin büyük ilgisini çeken Ibiza Sportourer, fuardan bir hafta sonra satışa çıktı.
Türkiye’de Reference ve Style olarak adlandırılan iki donanım paketleri ile satışa çıkan Ibiza Sportourer, DSG gibi yüksek teknoloji ürünü özellikler ile Ibiza Sportourer’ı, küçük Station Wagon segmentinde rakiplerinin geçemeyeceği bir otomobil hâline getiriyor. Dönüşe duyarlı ön sis farları, ABS, Direksiyondan kumandalı radyo /CD / MP3 çalar, klima, sürücü ve yolcu hava yastıkları, cruise control (hız sabitleme sistemi) gibi zengin donanım özellikleri modelde standart olarak sunuluyor.

Fiyatı 27 bin 900’den başlayan Ibiza Sportourer’ın Türkiye’de 4 farklı motor ve 2 farklı donanım modeli satışa sunuldu.
alıntıdır :
daha fazlası için link
30375040B12FC7ECF8A8251737F044.jpg

hız sabitleme tarzı donanımlar standart değildi sanki..

araç zaten uzun süredir satışta ilk bakım geldi :)

doğru biliyorsun selçuk standart.
1,5 ay önce niyetlenmiş ve hatta pazarlığa gitmiştim. 34.600 den 1 lira dahi aşağıya inmediler liste fiyatından vermeye çalıştılar.
Ben pazarlıksız hiçbirşey almam deyip çıkmıştım 3-4 gün sonra aradılar pazarlığa çağırdılar :)

ibizalarda cupra ve boca ilgimi çekmekle beraber hacim yüzünden hep uzak durmuşumdur. bu model de sanki ibizayı basitleştirmiş gibi.

Geri
Üst Alt