Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Harici Lip Üretebilen Biryer?

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba, aracı aldığımda üzerinde lip vardı. Bir acemilik sonrası perte ayrıldı. Servis 1150tl istiyor, gözümde alıştı. Türkiye'de çok araştırmama rağmen yaparım diyen, satan bir yer bulamadım. Mazda 3 m3 için lip arıyorum, gören bilen duyan varsa yardımcı olabilir mi? Herkese iyi forumlar....

hocam resım falan varsa bakalım yardımcı olmaya calısalımm

kıvrrılabilen esnek lipler var..tunıngcilerden bulabilirsiniz..mazda servisine de danışmak lazım belki orjınalı mevcuttur

kıvrrılabilen esnek lipler var..tunıngcilerden bulabilirsiniz..mazda servisine de danışmak lazım belki orjınalı mevcuttur
ya kusura bakma ama o ezlipin allah belasını versin onun yüzünden yurtdışında bile nerdeyse lip bulmak imkansız :) şaka bi yana üzerindeki orjinaldi o tip olmazsa asla takmam. zaten araçla çok oynayan biri değilim sadece göz alışkanlığı ve aradaki farkı gören herkes hak veriyor.
[doublepost=1455053143,1455052779][/doublepost]20141125_132838.jpg
[doublepost=1455053329][/doublepost]14 15 16 Mazda 3 4DR 5DR Front Bumper Lip Spoiler ABS | eBay

yurtdışında var, fiyatlarıda fena değil ama kargo ücreti uçuyor :(

Sanırım Körfez'de oturuyorsunuz yakın olarak Derince'deki AP Tuning'e bir sorun derim eğer oradan da sonuç bulamazsanız Garaj İzmit'e de sorup bir şansınızı deneyin derim inşallah bulabilirsiniz şık duruyor.

Bu lip bmw F30 lara koyulana çok benziyor biraz uğraşırım diyen usta bunu yapar ama iyi fiyat ister

kurye ile elden teslime verildi

Bu lip bmw F30 lara koyulana çok benziyor biraz uğraşırım diyen usta bunu yapar ama iyi fiyat ister

kurye ile elden teslime verildi
Bunu bir defa delinatöre çarpıp düşürdüm o sıra montajını tekrar kendim yaptım. Aslında o kadar basit birşeyki tek sıkıntı kalıp. Araç az olduğu için kimse kalıbını çıkarmamış, ve çıkarmayada yanaşmıyor. 6 arkadaş daha var alacak çıkar 6 tane daha sattırıcam sana diyorum, bi tane orjinal getir diyor :)
[doublepost=1455361013,1455097279][/doublepost]
Sanırım Körfez'de oturuyorsunuz yakın olarak Derince'deki AP Tuning'e bir sorun derim eğer oradan da sonuç bulamazsanız Garaj İzmit'e de sorup bir şansınızı deneyin derim inşallah bulabilirsiniz şık duruyor.
garaj izmitte yok bu gün derinceye uğrayacağım. teşekkürler.

Bunu bir defa delinatöre çarpıp düşürdüm o sıra montajını tekrar kendim yaptım. Aslında o kadar basit birşeyki tek sıkıntı kalıp. Araç az olduğu için kimse kalıbını çıkarmamış, ve çıkarmayada yanaşmıyor. 6 arkadaş daha var alacak çıkar 6 tane daha sattırıcam sana diyorum, bi tane orjinal getir diyor :)
[doublepost=1455361013,1455097279][/doublepost]
garaj izmitte yok bu gün derinceye uğrayacağım. teşekkürler.
Ben teşekkür ederim inşallah bulabilirsiniz.

Geri
Üst Alt