Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat garanti

byg

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar seat altea tdi dsg aracım vites geçişlerinde silkeleme yaptıgı için kavrama degişti.Sorun şimdilik giderildi fakat bu parçanın artık garanti dışına çıktıgını söylediler.Garantinin garantisi olmuyormuş.Bu arada ben aracıma ilave iki yıl garanti uzattım(1270 tl).Şimdi düşünüyorum acaba ilave garantiyi iptal mi edeyim,bundan daha önemli ne sorun çıkabilir, nasılsa bir daha kendi cebimizden ödeyecegiz.Hatta canım sıkıldı arabayı dahi satmayı düşündüm.Eger bu konularda bilgisi olan varsa yardımcı olsun.Şimdiden teşekkürler.

dostum degısen parca ısterse on defa degısır sureklı sıkıntı verıyorsa kusurlu urunlere gırer her defasında degısır ve bellı bır degısmeden sonra gene sıkıntı cıkarıyorsa urunun degısımı ıstenır komple bır sekılde yanı sıze bıraz sacmalamıslar sonucta sız bozmuyorsunuz ya sızın bozabılıcegınız bıseyde degıl

Diğer konuda da yazdım. Nasıl olur garantiden çıkarır. Araç sizin yaptığınız gibi uzatılmış garanti süresi dahil herşeyi ama herşeyi yaptırmakla mükellefler. Böyle bir saçmalık yok. Yazılı kağıt isteyin kullanıcı hataları hariç tabi

Satılan her malın bir garanti süresi vardır ve bu süre içinde arıza yapan mal, yenisi ile değiştirilmişse; adından da anlaşılacağı üzere yeni bir mal verilmiş demektir. Her yeni malın da bir garantisi vardır.

şuan ilk 2 yıl dolmadı eylülde dolacak ilave garanti o zaman başlıyor

bu arada parça fiyatları hakkında bilgisi olan var mı ? mesela turbo nekadar?

Bakın birde şu handikaba düşmeyin...şimdi siz aracı yeni aldınız ve 2 sene garantisi var herşeyin...bir hafta sonra bir parçasında problem çıktı ve değiştirdiler diyelim. Normalde sistem nedir. Serviste değişen herparça 1 sene garantilidir. Servis size bu bir sene garantide derse sakın inanmayın böyle bir durum karşısında. Sonuçta araç iki sene garantili dahilinde. Ama bu doğuş oto

benzer bir durumda servis yetkilisinin verdiği cevap

Abi ben bu parçayı taktıysam parçanın 2 yıl garantisi yeni başlar yani arabanın garantisi 6 ay sonra bitse bu parça 1.5 yıl benim garantim altındadır.

ancak ikinci dsg kavrama sorunlarını genellikle kullanıcı hatasına bağlıyorlar başka yerlerde de duydum

garant, uzatma olayında çoğu parça kapsam dışı zaten sizde sözleşme vardır orada da yazıyor ancak bence her halukarda otomatik şanzımanda kavrama garanti kapsamında olmalı

parça onlara pahallıya geldigi için söylemişlerdir kardeşim direk üretici firmaya yazı yaz hemen dikkate alıyolar tecrübeyle sabittir

çok saçma... garanti süresi için 3 kere arıza yapsa 3 kere değişir bence de.

Geri
Üst Alt