Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat garanti

hiç kafana takma bozulsun SS kuralı ile gene değiştiriler senin garantin olsun ve değişecek parçaya kullanıcı hatası diyemesinler yeter

Sen nasıl kabullendin hocam bu görüşü peki sana hiç mantıklı geldimi.. Bir parçayı sanayide bile değiştirsen bozulsa durduk yere adama emeğini verirsin o bile yapar eski haline getirir.. bu ne büyük bi saçmalıktır ama kıllandım şimdi garanti sözleşmesinin maddeleribni tek tek okumak lazım.. :confused:

arkadaşlar seat genel merkeze mail attım,beni aradılar ilgileneceklerini söylediler.İki gün sonra tekrara aradılar cevap aynı GARANTİNİN GARANTİSİ olmazmış yanı arıza tekrarladıgında cepten ödeyecegim.Birde böyle bir durum olursa bana gereken yardımı yapacaklarmış.çok sevindim

arkadaşlar seat genel merkeze mail attım,beni aradılar ilgileneceklerini söylediler.İki gün sonra tekrara aradılar cevap aynı GARANTİNİN GARANTİSİ olmazmış yanı arıza tekrarladıgında cepten ödeyecegim.Birde böyle bir durum olursa bana gereken yardımı yapacaklarmış.çok sevindim
kardeşim eger ordan cevap olumsuz geldiyse bi üst bakama başvur direk ispanya oraya yaz mutlak onlar bunları hallederler

Geri
Üst Alt