Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat FR 150HP alımı

Sokullu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba Önceki Arabam Toyota Auris 2014 Adve. Manuel di. ondaki şikayetim çok yakıyor ve gitmiyordu.heryeri plastıktı Kaliteli değildi.Sormak istediğim Yeni 2016-2017 olan 150 DSG olan FR'larda yol sesı konfor yakıt ve kalıte ne durumda kapı ıclerınden ve heryerınden ses gelıyor dıye bır yerde okumustum durum aynı sızce?

Arkadaşlar Merhaba Önceki Arabam Toyota Auris 2014 Adve. Manuel di. ondaki şikayetim çok yakıyor ve gitmiyordu.heryeri plastıktı Kaliteli değildi.Sormak istediğim Yeni 2016-2017 olan 150 DSG olan FR'larda yol sesı konfor yakıt ve kalıte ne durumda kapı ıclerınden ve heryerınden ses gelıyor dıye bır yerde okumustum durum aynı sızce?
2016 fr yeni aldım kalite ortada konfor ve performans tartışılma evet ufak tefek arka panzot vs yerlerden ses geliyor ama şu an hangi aracı alırsan al bı sesler gelir yakıt konusu da uslu kullanırsan ben 5.8 gördüm basarsan da yine ben 8-9 lt arası yakıyor alöanı tavsiye ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

2016 150 hp act var bende de alalı 3-4 hafta oldu araç gerek şehir içi gerek şehir dışı mükemmel bir araç. Çukurlarda falan arkadan biraz ses geliyor evet ama çok rahatsız edici boyutta değil. Performans mükemmel çok araç değiştirdim. bu araç farklı gerçekten kendine çekiyor. Yakıt ortalamasıda 6-7 lt arası şehir içi şehir dışı 5-5.5 lt normal kullanımda ama bastığın zaman 9-9.5 lt. Aracı tavsiye ederim

hor kullanırsın,bakımsız bırakırsınız aracınızı vs vs mercedesden bile ses gelir.... :) kullanıcı önemli faktör

Araç mükemmel performans açısından görüntü konfor açısından pişman olmazsın bende 3 ay oldu aldığım yakıt konusunda 8-8.5 ltden aşağıya indiremedim belki de motoru açmadık diyedir 3000km de daha.ilerde oturur diye tahmin ediyoruz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt