Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Fiyat Listesi Güncellendi ( 05.10.2009 )

Fiyatlarda araç yokluğuda yalan bastırınca en kral fiyatıda istediğiniz aracıda veriyorlar ötv bitti havalarıda söndü tüm otomobil firmaları için söylüyorum

hava yastığı olmasın hidrolik direksiyon olmasın klima da olmasın ama esp olsun....viraja girerken esp siz çaresizliği yaşamayanlar bilemez!!!emrecim toledo ile arka tekeri vurduğun yerde esp olsa zırrt diye dönerdin :)gerçekten esp bilinmez sadece yaşanır...

hava yastığı olmasın hidrolik direksiyon olmasın klima da olmasın ama esp olsun....viraja girerken esp siz çaresizliği yaşamayanlar bilemez!!!emrecim toledo ile arka tekeri vurduğun yerde esp olsa zırrt diye dönerdin :)gerçekten esp bilinmez sadece yaşanır...

120 ile el freni çekince esp nin bir işe yarayacağını pek zannetmiyorum abi :)

ayrıca bunca zaman esp siz arabalarla virajlarda sıkıntı yaşamadım onuda belirteyim. :)

120 ile el freni çekince esp nin bir işe yarayacağını pek zannetmiyorum abi :)

ayrıca bunca zaman esp siz arabalarla virajlarda sıkıntı yaşamadım onuda belirteyim. :)

bizim buralarda 1 kez kaza hakkın var emre!!!ya virajı dönersin yada cesedini bile bulamazlar:)ne 120 de el freni biz 120 yi göremeyiz ki artvinde:)

abi iyi şöförün tanımı bak diğer konularda yazıyor. :)

eskiden esp yoktu ne virajlara girip çıktık. yeterki kurallara uygn şekilde hızını ayarla.

Geri
Üst Alt